05 Ocak 2019 Cumartesi

Bu sezon ligde ve kupada başarılı karşılaşmalara imza atan Bodrumspor'un genç yıldızları Harun Kavaklıdere ve Muhammet Özkal, olumlu performanslarının ödülünü aldı.

BODRUMSPOR’UN GENÇLERİNE TFF’DEN DAVET
 

A Milli Takım oyuncu havuzunu genişletmek için A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu tarafından Spor Toto 1. Lig ve TFF 2. Lig'de mücadele eden 23 yaş altı futbolcuların katılacağı iki karşılaşmalı organizasyona Bodrumspor'un genç futbolcuları Harun Kavaklıdere ve Muhammet Özkal'da davet edildi.

Mircea Lucescu'nun talebi

1. Lig ve TFF 2. Lig kulüplerinin 23 yaş altı futbolcularından oluşacak karma takımlar, 8-9 Ocak 2019 tarihlerinde Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanacak maçlarda karşı karşıya gelecek.

A Milli Takım oyuncu havuzunu genişletmek amacıyla teknik direktör Mircea Lucescu'nun talebi üzerine düzenlenen organizasyon, A, Ümit ve Genç Milli Takım antrenörlerinin ortak koordinasyonuyla gerçekleştirilecek.

 

 2. Lig karmaları maçı 8 Ocak Salı, Spor Toto 1. Lig karmaları müsabakası ise 9 Ocak Çarşamba günü oynanacak. Her iki mücadele de saat 13.00'te başlayacak

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

30 Mayıs 2019 Perşembe
Fatih Karagümrükspor tarih yazdı