08 Ekim 2018 Pazartesi

Fenerbahçe'de kritik dakikalar yaşanıyor. Başkan Ali Koç, yönetim kurulu ile toplantıya girdi ve toplantıdan kritik karar çıktı. Cocu ile devam edilmeyecek.

 

FENERBAHÇE’DE COCU DÖNEMİ SONA ERİYOR

Ali Koç'un soyunma odasında takıma; "Anadolu takımı gibisiniz. Formanın hakkını verin!" diye çıkıştığı belirtildi.

Fenerbahçe yönetiminin geçen hafta içinde Hollandalı teknik adamı gönderme kararı aldığı ancak tebligatın kritik Başakşehir maçı sonrasına bırakıldığı ortaya çıktı. Yönetim kurulu Başakşehir maçının da kayıpla kapanmasının ardından nihai kararını verdi: Cocu ile devam edilmeyecek.

 

Stadda yapılan toplantıda yeni stratejinin ne olacağı üzerine görüş alış verişi yapıldığı öğrenildi.

 

MİLLİ ARA FIRSAT!

Milli takım arasının gelmesini de fırsat bilen Ali Koç ve ekibi, Cocu sonrası dönem için değerlendirmeler yapıyor. Hollandalı hocanın yanı sıra yardımcılarıyla da yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

COCU'YA İSTİFA SORUSU

Cocu, bir basın mensubunun "19 şampiyonluğu olan bir takım şu an 8. haftada küme düşme hattında. İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Hayır." yanıtını vermekle yetindi.

 

Taraftarın kendisini istifaya davet etmesiyle ilgili de görüş belirten Cocu, "Bu akşam gösterdiğimiz performans bizim için standart olmalı. Taraftarın tepkisi normaldir.

 

Onların desteğini gördüm ve memnunum. Takımı desteklesinler, beni eleştirebilirler. Bunla ilgili hiçbir sorunum yok. Sadece daha iyi skorlarla bu durumu değiştirebiliriz. Bu takım ruhuyla devam edersek, başarılı olacağımıza ben gerçekten çok net bir şekilde inanıyorum." diye konuştu.
 

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

30 Mayıs 2019 Perşembe
Fatih Karagümrükspor tarih yazdı