23 Mart 2019 Cumartesi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni teknik direktör konusu ile kadro dışı olan Gökhan Töre ve Tolga Zengin'in son durumları hakkında açıklamalarda bulundu….

FİKRET ORMAN’DAN AYRILIK AÇIKLAMASI

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, teknik direktörlük koltuğuna kimin getirileceği ile ilgili açıklamalarda bulunurken takımda geleceği tartışma konusu olan isimlere de değindi…


Yeni teknik direktör konusunda kimseyle bir görüşme yapmadığını belirten Orman, “Guti’yi görmek istiyoruz. Önümüzdeki haftalarda onun yetkisi biraz artacaktır. Önümüzdeki haftalardan itibaren görüşmelere başlayacağız” dedi.

 

“GUTI’Yİ GÖRMEK İSTİYORUZ”

“Guti’yi biraz görmek istiyoruz. Onun yetkisi biraz artacaktır. Şenol hocaya kırgınlığım yok. Bu profesyonel bir ilişki. Şenol hoca 1 Haziran’da başlamak için diretti. Ancak iki maç var. Langaspor’dan bahsetmiyoruz. Milli Takım’dan bahsediyoruz. Ambleminde Türk bayrağı olan tek kulübüz. Bu iki maça kim çıkacak? Yeni hoca belliyken başkasının çıkması normal değil”
 

Öte yandan kaleci Karius ile ilgili kararı yeni gelecek hocanın vereceğini belirten Orman, “Kalede Karius var ama Utku’nun oynamasını istiyorum. Utku ne zaman Beşiktaş’ın kalecisi olacak? Tolga’yı da Gökhan’ı da çok severim. Bu sevgiyle alakalı bir şey olsa ben kızımı seviyorum, onu geçiririm kaleye.” ifadelerini kullandı.

Orman, “Yabancı sayısının indirilmesi taraftarı değilim. Yerli oyuncu oynatmak prim olarak desteklenmeli. Bu saatten sonra sınır gelmesi doğru olmaz.” dedi.

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

06 Aralık 2019 Cuma
Göztepe büyüyerek geliyor