05 Aralık 2018 Çarşamba

Geçen sezon şampiyonluğa ulaşan Galatasaray bu sezon adeta tel tel dökülüyor...

GALATASARAY’DA GERÇEKLER GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Herkes Sarı-Kırmızılı takımın 9 maçtır neden kazanamadığını, Şampiyonlar Ligi'nde nasıl havlu attığını tartışırken, Galatasaray’ın kötü gidişinin asıl nedenleri ve gerçekler gün yüzüne çıktı.

Gomis'ten Fatih Terim'e şok sözler!

Galatasaray'da krizin fitilinin sezon öncesi Zürih'te yapılan kampta ateşlendiği öğrenildi. Kamp şartlarının çok kötü olduğunu düşünen yıldızlar, isyan bayrağını açtı.

İSVİÇRE'DE NELER OLMUŞ NELER

21 Temmuz'daki Valencia maçı sonrası başını Gomis, Feghouli ve Belhanda'nın çektiği, Mariano ve Maicon'un da içinde yer aldığı grup. Fatih Terim'in yanına gitti. Terim ile baş başa toplantı yapan 5 yıldız, kamp ve idman programından duyulan rahatsızlığı dile getirildi.

BİZ DE İNSANIZ, BU NASIL KAMP!

İlk sözü Gomis'in aldığı ve "Hocam bu nasıl kamp yeri, bu nasıl otel! Bu sahalar, yemekler ve bu organizasyon çok kötü. Siz buna nasıl izin verdiniz? Biz de insanız! İyi hazırlanmadık, iyi bir kamp dönemi geçirmedik" dediği öğrenildi.


KAMP ŞARTLARI İSYAN ETTİRDİ

 

Diğer oyuncuların da aynı yönde görüş bildirdiği belirlendi. Şikâyet edilen noktaların çalışma programı, otel, odalar, yemek, saha şartları ve otel-saha mesafesi gibi konular olduğu öğrenildi.

FATİH TERİM, HESAP SORMA OLARAK GÖRDÜ !

 

Ancak Fatih Terim 5 oyuncunun bu çıkışından rahatsız oldu.

Fatih Terim, Yaşananları 'kazan kaldırma ve hesap sorma' olarak nitelendirdi.

Ardından grubun lideri olarak gördüğü Gomis'in biletini kesti. Diğer isimleri de adeta deftere yazdı.

Gomis sezon başı gönderilirken, Maicon direkten döndü. Feghouli ise gitmek istemediği için takımda kaldı.


OYUNCULARLA KOPUŞ BAŞLADI

 

Feghouli, Maicon ve Mariano'yu kesen Terim, Belhanda ile arasına mesafe koydu.

Şampiyon takımın temelleri sarsıldı. Oyuncular ve Terim arasında kopuş başladı. Motivasyon eksikliği, fiziksel düşüş ve sakatlıklarla beraber bugünkü kötü tablo ortaya çıktı.


FUTBOLCULAR UYARDI, KİMSE UMURSAMADI!

 

Cimbom'un bu kaldı. Sezon en çok belini büken olaylardan birisi de sakatlıklar... Ancak İsviçre'de yaşananlar sakatlıkların adeta 'bağıra bağıra' geldiğini gösteriyor. Futbolcuların "İyi çalışmıyoruz" isyanı teknik heyet tarafından dikkate alınmadı. Ancak gelinen noktada, bu isyanın haklı olduğu ortaya çıktı. Fiziki düşüş sonrası arka arkaya kas ve adale sakatlıkları yaşandı. Bunu sorgulayan oyuncular ise kendi gelecekleri ile oynadı.

HEPSİ SATIŞ LİSTESİNDE

 

Sürekli operasyon mesajı veren teknik direktör Fatih Terim'in Feghouli, Belhanda ve Maicon'u tamamen gözden çıkardığı kulüp içinde konuşuluyor.

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

10 Aralık 2018 Pazartesi
Ersun Yanal Fenerbahçe'de
10 Aralık 2018 Pazartesi
Kasımpaşa'ya Kayserispor dur dedi
10 Aralık 2018 Pazartesi
Ankaragücü-Başakşehir: 0-1
10 Aralık 2018 Pazartesi
Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor: 0-2