05 Aralık 2017 Salı

Sarı saçlım, mavi gözlüm neredesin. Sen varken Konyaspor’un puan sıralamasında alnı akdı. Sen gittin Konyaspor bitti.

SARI SAÇLIM MAVİ GÖZLÜM NEREDESİN ?

Konyaspor,  4 Büyük kulubü dize getiren, süper lig’de ve Anadolu’da devrim yaparak Türkiye kupasını müzesine götüren Konyaspor’u büyük bir marka takım ünvanına dönüştüren sarı saçlı mavi gözlü başkanını yani babasını arıyor.Halbuki; Ahmet Şan başkan önderliğinde, Konyaspor ligde vede kupada destanlar yazmıştı.  Konyaspor, sarı saçlı mavi gözlü başkan ile 4 büyük diye adlandırılan takımları madara ederek tarihe adını altın harflerle yazdırmıştı.

SARI SAÇLI MAVİ GÖZLÜ’YE KUMPAS KURDULAR !

Şer odakları sarı saçlı mavi gözlü başkana kumpas kurdu. İnsafsızça suçlamalar ve iftiralarla vede doğru kullanıldığında güzelim teknoji harikası sosyal medya üzerinden aşağılık yakıştırmalar ile gerek Konya gereksede Türk futbolu için büyük değer olan sayın Ahmet Şan başkanın için içinden çıkılmaz bir hale dönüştürerek istifa etmesini sağlattılar. Anadolu’da devrim yapan, Konyaspor’un bayrağını tepeye diken,  Türk Futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran başkan Ahmet Şan’ı itibarsızlaştırarak ve hain damgası yapıştırmaya çalışarak istifa etmesini sağladılar. Eyyy şer odakları Konya ve Türk futbolu kolay kolay Ahmet Şan yetiştirmiyor.

KONYASPOR BABASIZ KALDI

Konyaspor kapanma noktasında iken, borç batağının içine saplanmış, alacaklılar sıraya girmiş, hacizlerin ise sayısı belli değilken ve dahada vahimi Konyaspor kulübüne kilit vurulacakken Konya aşığı Konya sevdalısı Ahmet Şan geldi Konya ve Konyaspor’a hayat verdi. Önce negatif havayı  pozitife çevirdi.

HORTUMCULARI VE YAMYAMLARI KOVALAYAN İSİMDİ AHMET ŞAN


Konyaspor’un deyim yerinde ise soyup soğana çevrilmişken, yaklaşık 80 Trilyon borcu varken, hortumcular ve yamyamlar kulübün üstünde karabulu gibi gezerken (Çok ciddi maddi ve manevi imkansızlıkların içinde) akılcı başkanlık politikası ile süper lige taşıdı. Kulübü hortumlayan yamyamları gönderdi. Borçları eritti. Adeta Konyaspor’u başkan Ahmet Şan yeniden küllerinden doğurdu.

 ŞEHİT DENİNCE EN DUYARLI HAMLE HEP AHMET ŞAN BAŞKANDAN GELİRDİ !

Şehit denince içi sızlayan geçtiğimiz sezon (14 Ocak 2017) Konyaspor-Galatasaray maçı öncesi İzmir’de teröristlerle kahramanca savaşan ve şehit düşen, Şehit Polis Fethi Sekin’in milli kahramanlığını unutmayarak oğlu Burak Tolunay Sekin’i Konya’ya davet eden ve maç öncesi forma hediye eden örnek teşkil eden isimdi sayın Ahmet Şan.

MİLLİ TAKIMI KONYA’YA GETİRİP ZAFERLER YAZDIRAN İSİMDİ AHMET ŞAN!

A Milli takımızın maçlarının İstanbul'dan Anadolu'ya taşınmasının öncü isimlerinden Ahmet Şan. Konya'da A Milli takımızı en iyi şekilde ağırlanmış ve güzel neticiler elde edilerek zaferler yazdırılarak Konya'dan uğurlanmış vede Avrupa şampiyonasının bileti alınmıştır. Bu güzelliğin en büyük pay sahibi ise sarı saçlı mavi gözlü isimdir.Şimdi ise Konyaspor; o güzel günlerini yaşatan başkanı, yani sarı saçlı mavi gözlüsünü arıyor.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

10 Aralık 2018 Pazartesi
Ersun Yanal Fenerbahçe'de
10 Aralık 2018 Pazartesi
Kasımpaşa'ya Kayserispor dur dedi
10 Aralık 2018 Pazartesi
Ankaragücü-Başakşehir: 0-1
10 Aralık 2018 Pazartesi
Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor: 0-2