12 Nisan 2022 Salı

Hıncal Uluç: Galatasaray, 40 bin ateşli Fenerli seyirci önünde beşlik olmadı ise, dua etsin…


FENERBAHÇE – GALATASARAY MAÇI DEĞERLENDİRMESİ !

"Oysa, tıpkı Barcelona gibi, Fener de tarihin en kötü öten Kanarya'sıydı"

Uluç'un derbi değerlendirmesi şöyle:

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 2-0 yendiği derbi maçla ilgili "Tarihin en kötü Barcelona'sını yakaladığı halde geçemeyen Galatasaray, 40 bin ateşli Fenerli seyirci önünde, beşlik olmadı ise, dua etsin.. Oysa, tıpkı Barcelona gibi, Fener de tarihin en kötü öten Kanarya'sıydı" dedi.

 

Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında Fenerbahçe, kendi sahasında Galatasaray'ı 2-0 mağlup etti. Karşılaşmayı değerlendiren Hıncal Uluç, sarı-kırmızılıların teknik direktörü Torrent için "Okuması yazması yok" derken, Domenec'in savunma oyunu oynatarak Fenerbahçe'nin ekmeğine yağ sürdüğünü ifade etti.

 

"Tarihin en kötü Barcelona'sını yakaladığı halde geçemeyen Galatasaray, 40 bin ateşli Fenerli seyirci önünde, beşlik olmadı ise, dua etsin.. Oysa, tıpkı Barcelona gibi, Fener de tarihin en kötü öten Kanarya'sıydı.. İki takımın da yanlışı hocalarındandı.

 

Domenec denen hazret, söylemekten dilimde tüy bitti. Okuma yazması yok.. Yani maçı okumayı bilmiyor.. Hani ilkokul çocukları hece hece okurlar ya.. Öylesi.. Ağır ağır.

 

Yetmedi. Nihayet okuduğu zaman da o an müdahale etmiyor.. Bu defa da değişiklik yapmak için adeta skorda, aleyhine değişiklik olmasını bekliyor.. Fener 1-0 galip.. Oyuna harika bir hücum taktiği ile başlayan ve golü bulan İsmail Kartal, o gol attıkça coşan Fener'i bir dizginledi ki, inanılmaz..

 

Galatasaray bir şey yapamıyor. Fener de yapmıyor.. Vakit geçiriyor, alenen resmen.. Oysa gole kadar gördük. Domenec, 14 haftadır Süper Lig'de, ama hiç Fener maçı seyretmemiş sanki.. Fener'in kuvvetli yanı forveti.. Zayıf yanı savunması..

 

Hemen bütün takımlar, Fener'in adından korktukları için savunma yapıyor ve çekiliyorlar. Yani oyunu Fener'in istediği sahada oynayıp ekmeğine yağ sürüyorlar.

 

Domenec de ayni hatada.. Hücum presle oynayan Fener önünde Muslera oyunu altı pası içinde paslaşarak başlatıyor. Daha santraya gelmeden Fenerliler kapıyorlar, hadi gol akını.. Ya da Fenerliler kapmasın diye iki geri pasla top tekrar Muslera'ya.. Bunu kenarda on defa görüyor ama, okuyamıyor ki tahtada Gomis "Muslera bana top at" yazıyor ama hocanın okuması yok ki..

 

Böyle aptalca oynayınca Galatasaray, Fener, golünü çalışmış olduğu arka arkaya ayni pozisyonun ikincisinde atınca anlaşıldı, ama Domenec o müthiş sağ kanat hücumlarını çözemedi. Öyle ki ikinci yarıya da "Her şey yolunda" dercesine ayni 11, yani oyunla başladı. İkinciyi ve ardından gelenleri yemedi, 5'lik olmadı ise, gitsin İsmail Kartal'ın maç sonunda yaptığı gibi yanağını değil, elini öpsün.." .
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası