23 Eylül 2014 Salı

Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, her hafta süpriz konu ve konuklarla Türk futboluna damgasını vurmaya devam ediyor.

AHMET ÖZER DOBRA DOBRA KONUŞTU

 AHMET ÖZER BU HAFTA ALİ AYDOĞAN'I KONUK ETTİMarka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in profosyenel  ve klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha Programı 22 Eylül Pazartesi akşamı 21:00 'de TV 5 'te, değerli futbol adamlarımızdan Ali Aydoğan'ı konuk etti.TV 5 TARAFSIZ SAHA TÜRK FUTBOLUNUN NABZINI TUTTU

TV 5 ekranlarında yayınlanan Tarafsız saha programında, her hafta bir birinden seçkin konu ve konuklarla Türk Futbolunun nabzını tutmaya devam ediyor.

İZLEYENLER FUTBOLA DOYDU

Program içerisinde, Türk futbolunun gelindiği noktayı, Türk hakemliğinin gelindiği noktayı, Türk futbolunun kanayan yaralarını, İstanbul Başakşehirspor-Trabzonspor maçı başta olmak üzere, Fenerbahçe-Gaziantepspor, Balıkesirspor-Galatasaray ve Süper Lig diğer liglerdeki oynanan maçların kritikleri masaya yatırıldı. Uluslar arası platformda ülkemizi temsil eden Galatasaray,Beşiktaş ve Trabzonspor'un rakipleri karşısında nasıl oynadıkları  gibi bir çok konuda ''Tarafsız Saha Programı'' Türk futbolunun nabzını tuttu vede değerli futbol adamlarımızdan sayın Ali Aydoğan ve Ahmet Özer'in klas yorumlarıyla izleyicilerini futbola doyurdu.


ÜNAL KARAMAN CANLI YAYINA BAĞLANDI

Türk futboluna adını altın harflerle yazdırmış, futbolumuzun önemli isimlerinden şuanda Adana Demirspor'u çalıştıran tecrübeli değerli Teknik Direktör Ünal Karaman, canlı yayına telefon ile bağlanarak programa renk kattı.

Tecrübeli değerli Teknik Direktör Ünal Karaman:'' P.T.T 1.lig'de ekonomik anlamda ciddi takımların çoğunlukta olduğunu dile getirerek, Adana Demirspor olarak kısıtlı imkan ve olanaklar içerisinde yeni oluşan bir takım olduklarını, bu ligde iyi bir ses getiren iyi futbol oynayan vede yıllardır özlenen istekli arzulu kazanmak adına sahada savaşan Adana Demirspor olmak adına gece gündüz çalıştıklarını ve hedeflerinin Adana Demirspor'u hak ettiği yere taşımak olduğunu'' belirtti.

 Ünal Karaman'ın enfes yorumları ve tespitleri taraflı tarafsız her kesimin takdirini topladı.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı