19 Ekim 2022 Çarşamba

Emre Belezoğlu önderliğinde Başakşehir’in çıkışı, rakip kim olursa olsun oynattığı pozitif oyun, futbol Adamı Akın Şatıroğlu’nun gözünden kaçmadı ve önemli açıklamalarda bulundu.

AKIN ŞATIROĞLU’NDAN EMRE BELÖZOĞLU’NA ÖVGÜLER

Tarihi Kahramanlıklarla dolu, Kulüp başkanlığı döneminde Elazığspor ile 34 maç hiç yenilmeyen efsane başkan, şimdilerde Rumeli TV’de Pazartesi akşamları Türkiye Saatleri 22:10’u gösterdiğinde Marka Futbol ’da haftayı ve Türk futbolunu yorumlayan Akın Şatıroğlu, Başakşehir’i yorumladı.AKIN ŞATIROĞLU BAŞAKŞEHİR ŞAMPİYON OLABİLİR

Futbol adamı Akın Şatıroğlu :’’ Başakşehir sorunsuz kulüp. Kadro kalitesi büyük takımlarla (Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor) ile kıyasladığımızda çok mu iyi ? Hayır ama çok iyi bir teknik direktörü var (Emre Belözoğlu) orda da başarı devam ediyor. İkinci şampiyonluk istiyorlar. Bazı takımlarda öne çıkan isimler vardır. Ama Başakşehir’de teknik direktörüyle bir takım. Burda başarılan o. Emre Belözoğlu’nu tebrik ediyorum. Sonuna kadar yarışta Başakşehir’de olacaktır’’ dedi.MARKA FUTBOL HER PAZARTESİ 22:10'DA RUMELİ TV'DE

Hepsi ve daha fazlası her hafta Pazartesi akşamları Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli TV’de Marka Futbol programında. Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumluyor.

Bu haftadan itibaren sabit yorumcu olarak Teknik Direktör Cihat Arslan’da Marka Futbol’a katılıyor ve her hafta Teknik Direktör Cihat Arslan Marka Futbol’da haftayı yorumlayacak.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

03 Aralık 2022 Cumartesi
1.Lig'de yılın başkanı Murat Özkaya
03 Aralık 2022 Cumartesi
3.Lig'de yılın başkanı Alim Emiroğlu
03 Aralık 2022 Cumartesi
2.Lig'de yılın başkanı Emin Yetim
03 Aralık 2022 Cumartesi
Volkan Demirel'e anlamlı ödül