25 Temmuz 2012 Çarşamba

AKIN ŞATIROĞLU’NDAN İFTİRACILARA CEVAP

Türkiye’ye tekrardan Elazığspor gerçeğini yaratan, Şimdilerde Türkiye Futbol Federasyonu ( TFF ) Yönetimin Kurulundan ( Türk Futbolu için gecesini gündüzüne katan ) efsanevi başkan Akın Şatıroğlu, hakkında atılan iftiralara ve iftiracılara cevap verdi…


 

AKIN ŞATIROĞLU’NDAN AÇIKLAMA

Elazığspor kulübü eski başkanlarından ve Elazığ Belediyesi Özel Kalem Müdürü Akın Şatıroğlu son günlerde adının temlik konusunda bazı şahıslar tarafından yanlış bir şekilde aksedilmesi üzerine bugün yazılı bir açıklama yayımlayarak, iddialara cevap verdi:

ŞATIROĞLU'NDAN KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR

“Son günlerde bazı mihrakların Elazığspor Kulüp Başkanlığı yaptığım dönemde kulüp hesaplarına temlik koyduğum yönünde yanlış ve maksatlı söylemleri çeşitli ortamlarda adeta organize bir şekilde dile getirdikleri tarafımca müşahede edilmiştir.” Diye açıklamasına başlayan Akın Şatıroğlu açıklamasında şu görüşlere yer verdi.

’’TEMLİK KOYDUĞUMUZ YALANDIR”

“Elazığspor Kulüp Başkanlığını büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm 26 Eylül 2009 – 04 Ocak 2012 tarihleri arasındaki dönem temlik konusunda herhangi bir yeni girişimin olmadığı nadir dönemlerden biri olmuştur.

Kulüp başkanı olarak şahsım başta olmak üzere ikinci başkanlarım ve yönetim kurulu üyelerinden hiçbiri temlik koymamıştır. Böylesi bir duruma tevessül edilmesine dahi müsaade edilmemiştir. Çünkü bizler Elazığspor’a hizmet etmeyi bir görev ve sorumluluk olarak görürken, bu çerçevede yaptığımız katkıları da sorumluluğumuzun bir gereği olarak görmekteydik. Şahsımın başkan olduğu dönemde herhangi bir temlik söz konusu olmadığı gibi daha önceki dönemlerde gerçekleşen temliklere yönelik alacaklarda büyük oranda tahsil edilmiştir.

Hal böyle iken şahsımın Elazığspor Kulübü hesaplarına temlik koyduğu yönünde kamuoyuna yanlış bilgilendirmeye ve yönlendirmeye yönelik, maksatlı değerlendirilmelerde bulanan, bühtancı mihrakları Allah’a ve kamuoyunun vicdanına havale ediyor; hakkımı huzuru mahşere sakladığımı belirtmekte yarar görüyorum. Elazığ kamuoyuna en kalbi selam ve saygılarımı sunarım.”

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı