06 Aralık 2013 Cuma

Futbolun havasını solumuş tozunu yutmuş, sizlerin de beğenerek okuduğu Ferhat Direkçi, Alanyasporu Yazdı. İşte Spor adamı Ferhat Direkçi’nin kaleminden Alanyaspor yazısı sizlerle..

ALANYASPOR İÇİN KENETLENMELİ

ALANYASPOR TARİHİ BİR VİRAJI DÖNMEK ÜZERE,YOLU UZUN VE ENGELLERLE DOLU OLACAĞI KESİN,HİÇKİMSE YOLU YARILADIĞIMIZI ZANNEDİP KÖPRÜYÜ GEÇTİK HEVESİNE KAPILIP REHAVETE GİRMESİN..BUKADAR YOLU GELEN TAKIMNASILSA BUNDAN SONRASINIDA TAMAMLAR DEYİP KİMSE TRİBÜNDEN İZLER GİBİ İZLEMESİN..
 BU SÖYLEDİKLERİM YÖNETİME,TEKNİK HEYETE,FUTBOLCULARA DEĞİL..

BANA GÖRE YÖNETİMDE,TEKNİKHEYETTE,FUTBOLCULARDA ÇOK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE TAKIMI BURAYA KADAR GETİRDİLER DEVAMINIDA SAĞLAYACAKLARDIR ÇÜNKÜ SON MAÇ HARİÇ UMUTLU BİR FUTBOL OYNUYORLAR..
 BENİM SÖZLERİM ALANYADA YAŞAYAN HERKESE..BU TÜR FIRSATLAR HER ZAMAN GELMEZ..ALANYASPOR ÇOK BAŞARILI BİR KONUMA GELDİ..

ŞİMDİ TAKIMI ATEŞLEMEK İÇİN İTİCİ GÜÇLERİN DEVREYE GİRMESİ GEREKİYOR..ŞU BU O DEMİYORUM HERKES DİYORUM..ALANYANIN EKMEĞİNİ YİYEN SUYUNU İÇEN HERKES KATKIDA BULUNMALI AZ YADA ÇOK FARKETMEZ..5 TL-10 TL.HERKES GÜCÜNE GÖRE GÖNLÜNDEN NE KOPARSA VERİRSE İNANIN ÇOK BÜYÜK  RAKAMLAR TOPLANIR..BUNU YAPMAK ZORUNDAYIZ.

 İKİNCİ YARI BAŞLARKEN NE YAZIKKİ MASA BAŞI OYUNLARDA DEVREYE GİRECEKTİR..KÖKLÜ KLÜPLER ANKARAGÜCÜ GİBİ, MUTLAKA TAKVİYELERDE BULUNACAKTIR BÜYÜK ŞEHİR TAKIMLARI İÇİN FUTBOLCU TAKVİYESİ ZOR OLMAYACAKTIR.AMA ALANYASPORUNDA YARIŞA DEVAM ETMESİ İÇİN BAZI GÜÇ DENGELERİNİDE KURMAK ZORUNDA..BU SADECE YÖNETİMİN SIRTINA YÜKLENMEMELİ FUTBOLCU VE TEKNİK HEYETEDE ATEŞLEYİCİ MORAL OLMASI İÇİN GEREKLİ ORTAMLARIN HAZIRLANMASI VE MADDİ İMKANLARİN DAHA İYİLEŞTİRİLMESİ İÇİN HERKESİN ELİNİ CEBİNE ATMASI GEREKİYOR..NE YAZIKKİ MANEVİ DESTEK TEK BAŞINA YETERLİ OLMUYOR..

 YILLARCA PARA LAZIM LDUĞUNDA OTELCİLERİN,MÜTEAHİTLERİN,KUYUMCULARIN VE BELLİ BAŞLI İŞADAMLARININ ÜZERİNE GİDİLDİ VE YÜKLÜ MİKTARLAR ONLARIDA BIKTIRDI,,O YÜZDEN DİYORUMKİ HERKES ELİNİ CEBİNE ATMALI..


 TABİKİ BAZI KURUM VE KURULUŞLAR ODA VE DERNEKLER KENDİ İÇLERİNDE BİR BÜTÇE AYIRACAKLARDIR AYIRMAKTA ZORUNDALAR,ÇÜNKÜ ALANYASPORUN ŞAMPİYON OLMASI DEMEK ONLARINDA MENFAATİNE OLACAKTIR..ŞU UNUTULMAMALI YÜKSELEN HİÇ BİR SES SPORTİF BAŞARININ GETİRDİĞİ SES KADAR ETKİLİ OLMAMIŞTIR..


 SİYASİLER,,İŞTE SİZE MEYDAN,SESİNİZİMİ DUYURACAKSINIZ BUYRUN ER MEYDANI BURDA..TENCERE TAVA DAĞITIP UZUUUN VAADLER SIRALAYACAĞINIZA BUYRUN ALANYASPORA DESTEK VERİN ALIN ARKANIZA 50.000 KİŞİYİ ..BU KADAR BASİT...


 KİMSE VERİLECEK PARALARIN BOŞA GİDECEĞİNİ DÜŞÜNMESİN,BEN DİYORUM Kİ BU ALANYASPOR BU İŞİ BAŞARACAK..ÇÜNKÜ O KALİTEYİ GÖRÜYORUM..


 ALANYADA YAŞAYAN HERKES ALANYALIDIR,,ALANYASPORDA HERKESİNDİR HERKESİN ALANYASPORU İSE O ZAMAN HERKES KENDİNE AİT OLAN ŞEYE SAHİP ÇIKMALIDIR..


 BİR SÖZÜMDE YÖNETİME,,ÇOK BAŞARILI OLDUNUZ ,BU YOLDA ENGELLER OLACAKTIR,BU TEKNİK HEYETE VE FUTBOLCULARA İNANMAYA DEVAM EDİN ..İNANDIĞINIZ İÇİN ZATEN HERŞEY YERLİ YERİNDE VE TIKIR TIKIR YÜRÜYOR..ÜŞENMEDEN ÇIKIN ÇARŞIYA PAZARA KİM NE VERİRSE TEŞEKKÜR EDİP ALIN..İNANIN HERKES İÇİNDEN GELEREK KATKIDA BULUNACAKTIR..


 HİÇ KİMSE YÖNETİMİ YALNIZ BIRAKMASIN YÖNETİMDE KİMSEYE MESAFE KOYMASIN..BAŞARI BAŞTA BU İMKANLARI SAĞLAYAN YÖNETİMİN OLACAKTIR ARKASINDAN TEKNİK HEYETİN VE FUTBOLCULARIN OLACAKTIR..GERÇEKTE BUDUR... BU FIRSATI KAÇIRMAYALIM........

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza