28 Şubat 2023 Salı

 
Ali Koç ''Hükümet istifa'' raporu için TFF'ye rest çekti: Altından kalkamazsınız...
 
ALİ KOÇ REST ÇEKTİ
 
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Konyaspor maçındaki "Hükümet istifa" tezahüratları üzerine TFF'den ceza gelecek iddialarına ateş püskürdü. TFF Başkanı Büyükekşi'yi arayan Koç'un "Kimse Fenerbahçe kulübünü cezalandıramaz" dediği öğrenildi.
 
 
Konyaspor maçında Kadıköy'de Fenerbahçe tribünlerinden yükselen "Hükümet istifa" sloganları sonrasında maçın gözlemcisinin "çirkin ve kötü tezahürat" yapıldığı gerekçesiyle rapor hazırladığı iddiaları ortalığı karıştırdı.
 
Futbol Disiplin Talimatı'nın 63'üncü maddesinde yer alan "çirkin ve kötü tezahürat" kapsamında Fenerbahçe'nin, PFDK'ya sevkedilmesi ve ceza alması bekleniyor.
 
Fotospor'un haberine göre Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'yi arayarak iddiaların gerçek olup olmadığını sordu.
Büyükekşi eline böyle bir raporun ulaşmadığı cevabını verdi. Bu konunun futbol hukukçuları tarafından değerlendirilebileceğini söyledi.
 
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise Büyükekşi'ye, "Konyaspor'un maçı için kimse Fenerbahçe kulübünü cezalandıramaz. Olur da bir ceza kararı çıkarsa bunun altından kalkamazsınız" resti çekti.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

20 Mart 2023 Pazartesi
Ligin kaderiyle oynanıyor
20 Mart 2023 Pazartesi
Ali Koç :'Biraz Geç Kaldık'
20 Mart 2023 Pazartesi
Arda Turan haddini yine aştı