18 Temmuz 2022 Pazartesi

Alim Emiroğlu, kurduğu takım ve yaptığı örnek davranışıyla tüm Türkiye’nin taktirini kazandı vede kazanmaya devam ediyor.

ALİM EMİROĞLU ADAMSIN ADAM

Alim Emiroğlu, Türk futboluna damgasını vurdu vede vurmaya devam ediyor.Eski bir futbolcu olan Emiroğlu, anlaştığı tüm futbolcu antrenör kulüp çalışanlarının bir sezonluk tüm peşinat ve maç başlarını peşin ödedi.Kuşadasıspor’u ise 21 yıllık şampiyonluk hasretine son vererek, Kuşadasıspor’u Bal liginde şampiyon yaparak 3.Lige çıkarttı.
ALİM EMİROĞLU HER YİĞİDİN YAPAMAYACAĞI ŞEYİ YAPTI

Eski bir futbolcu olan Emiroğlu, anlaştığı tüm futbolcu antrenör kulüp çalışanlarının bir sezonluk tüm peşinat ve  maç başı alacaklarını şimdiden ödeyerek  bu liglerde bir ilke imza attı.45 gündür çeşmede kampta olan Borvova fk, Sezon sonuna kadar hiçbir  futbolcusuna tek ödemesi kalmamıştır.  Başkan Alim Emiroğlu'nun tüm anlaşmaları bu şekilde yapmasının neden ise '' ben yıllarca futbol oynayıp ne yazık ki çok mağdur edildim  emeklerimin hakkını alamadım kendi yaşadıklarımı hiçbir futbolcuma antrenörüme kulüp çalışanlarıma yaşatmayacağım' diyerek bir ilke imza atmıştır.

Alim Emiroğlu Başkana bu örnek ve duyarlı davranışlarından dolayı tüm futbol ligi emekçiler adına çok teşekkür eder diğer kulüplerimize örnek teşkil etmesini dileriz..!!Türk Futbolunun yükselen değeri Alim Emiroğlu…

 

ALİM EMİROĞLU ÖRNEK TEŞKİL EDİYOR

 

Alim Emiroğlu, dinamik ve vizyoner bakış açısıyla İzmir'e yeni ve modern yaşam alanları kazandırdı vede kazandırmaya devam ediyor.Bornova'da 425 konutluk iki projenin yapımını sürdüren  Viven İnşaat, Bornova'da 277 konut ve otelden oluşan karma proje ile ve Bayraklı'da 30 katlı kule projesine başlattı. Yeni projelerle beraber Viven'in İzmir'e yatırımı 500 milyon TL'ye ulaştı.

ALLAH SANA ÇOK VERSİN YİĞİT İNSAN ALİM EMİROĞLU

Son olarak özetle Marka Futbol ailesi olarak diyoruz ki, Analar nasıl yiğit evlatlar doğururmuş ve kulüp başkanlığı nasıl yapılırmış taraflı-tarafsız tüm Türkiye’ye gösterdin vede göstermeye devam ediyorsun.


Cenab-ı ALLAH sana bol kazançlar versin Alim Emiroğlu, adamsın adam.GENÇLİĞİN VEYAŞAMIN YENİ ADRESİ İSE TABİKİ VİVEN

İki yeni proje daha!

Evak İnşaat ve Emiroğlu Group ortaklığı ile kurulan Viven İnşaat, İzmir’de yapımını sürdürdüğü Viven Tower ve Viven Vogue projelerinin ardından iki yeni proje için daha düğmeye bastı.

Evak İnşaat ve Emiroğlu Group ortaklığı ile kurulan Viven İnşaat, İzmir’de yapımını sürdürdüğü Viven Tower ve Viven Vogue projelerinin ardından iki yeni proje için daha düğmeye bastı. Viven İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Yolçi, Yaşar Üniversitesi’nin yanında konumlanan Viven Life ve Mistral yapı ortaklığıyla yaşama geçirilecek olan Bayraklı’daki Viven Port projelerinin kente değer katacağını ifade etti.

Yaklaşık 45 senedir aile olarak inşaat sektöründe önemli deneyimler kazandıklarını dile getiren Yolçi “İzmir’in en gözde lokasyonlarında sıra dışı tasarımlara imza atıyoruz. Toplamda 500 milyon liralık yatarım maliyeti gerçekleştireceğiz. Ama bunun ekonomiye kazandıracağı değer iki katı olacak. Bir milyar liralık ciro hedefimiz bulunuyor. Ekip olarak ilk günkü heyecanımızı koruyoruz” dedi. İzmir’de 2 yıllık bir süre sonunda 4 projeyi yaşama geçireceklerini kaydeden Yolçi, “Viven Tower, 241 daire ve 6 ticari alandan oluşuyor. 18 ay içinde sahiplerine teslim edeceğiz. Yüzde 85 oranında satış gerçekleştirdik. Viven Vogue ise 23 kattan oluşuyor ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine sahip 184 konut bulunuyor. 15 ay sonunda teslim edeceğiz, yüzde 95 oranında satıldı. Yıl sonunda yapımına başlayacağımız Viven Life’da ise 50 adet 1+0 ve 227 adet 1+1 dairemiz bulunuyor. İçinde otel ve ticari alanlar mevcut. Alt kısmında ise gastronomi alanında önemli firmalara ev sahipliği yapacak” diye konuştu.

Çeşme ve Alaçatı sırada

Alsancak Limanı yakınında 30 katlı olarak tasarlanan Viven Port projesi hakkında bilgi veren Viven İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Alim Emiroğlu , “Arkas Holding, Atay Holding ve Mistral Yapı’nın bizi tercih etmelerinden ötürü gurur duyuyoruz. Çeşme ve Alaçatı’da da yeni yatırımlarımız olacak. Şirket merkezimizi Mistral’in 47’inci katına taşıyacağız. Böylelikle Avrupa’nın en yüksekte bulunan inşaat ofisi olacağız” şeklinde konuştu.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası