07 Kasım 2018 Çarşamba

2.Lig ekiplerinden Anadolu Selçukspor, geçtiğimiz günlerde Altay'daki görevine son verilen eski hocası Alper Avcı ile yeniden anlaştı…

ALPER AVCI ANADOLU SELÇUKLUSPOR’DA

 

2016/2017 ve 2017/2018 futbol sezonlarında Anadolu Selçukspor'da teknik direktörlük görevinde bulunan Alper Avcı yeniden göreve getirildi.

 

Resmi sözleşmeyi imzalayan teknik direktör Alper Avcı yuvaya döndüğü için mutlu olduğunu söyledi.

YUVAMA DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM

Teknik Direktör Alper Avcı, “Tanıdığım, bildiğim ve tekrar içinde bulunmaktan mutluluk duyduğum bir camiaya geri döndüm. Kısa süren ayrılığın ardınan burada olmak benim için bir gurur kaynağı. İnşallah hep birlikte bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Hedeflerimizde değişme yok. Oyuncularımızın gelişimine katkıda bulunarak, onları Atiker Konyaspor’a hazırlamak için elimizden geleni yapacağız. Geçtiğimiz sezon kadromuzda bulunan birçok oyuncunun üst liglerde forma giyiyor olması, Atiker Konyaspor A takım kadrosunda oyuncularımızın bulunması bizi mutlu ettiği kadar hırslandırıyorda. Daha fazla çalışıp daha çok oyuncu yetiştirmek için elimizden gelin çabayı ortaya koyacağız. Yuvaya tekrar dönmemde emeği bulunan tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Alper Avcı’nın ekibinde görev yapacak isimler ise şu şekilde..

Ertunga Kuşhan – Yardımcı Antrenör

Fatih Akturk - Atletik Performans - Analist

Can Durak - Atletik Performans - Analist

Çetin Kılıç - Scout

Alpaslan Uysal - Kaleci Antrenörü

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

08 Temmuz 2021 Perşembe
Karşıyaka başkanını seçti
08 Temmuz 2021 Perşembe
Altınordu'da giden gidene
08 Temmuz 2021 Perşembe
Halil Akbunar Göztepe'de kaldı