20 Mart 2023 Pazartesi

Ahlaksızlığın okulu yok. Ahlaksızlık diye bir okul yok ama maalesef bu okuldan mezun veren çok. Bu mezunlardan biride Arda Turan. Eyüpspor ve İbrahim Üzülmez'in adını ağzına alırken besmele çekmeli...
 
ARDA TURAN HADDİNİ YİNE AŞTI
 
Toplum olarak, biz çocukken, mahelle aralarında sokaklarda oyun oynardık. Zengin şımarık çocuklar olurdu. Toplarıyla oynatmazdı. Al misketlerini ver misketlerini derdi ve birşey dedin mi küserdi. Hava atardı. Arda Turan'da  halen çocuk kalmış veya çocuklukta kalmış o misal. Fakat Arda Turan'ın son yaptıkları ise bardağı taşırdı. 
 
Teknik direktör olmak isteyebilirsin arada sorun yok, Eyüpspor'uda çalıştırmak isteyebilirsin oarada da sorun yok. Sorun algı operasyonu yapman, yalan yanlış haberler ve İbrahim Üzülmez gibi gerek efendiliğle gerekse de başarılarıyla gerekse de ahlakıyla 7'den 70'e her kesimin takdirini kazanmış değerli ve saygın teknik direktörü başarısız gibi göstermen ve paçasından aşağıya çekmek istemendir Arda Turan. Bu tutum ve davranışlar ne toplumun nede ALLAH'ın hoşuna gitmez. 
 
KARANLIĞIN KAHPELİĞE ÇANAK TUTTUĞUNU HERKES GÖRÜYOR!
 
Son 2-3 aydır sürekli yerel ve görsel yazılı medya basın kurumlarında haberler çıkıyor. Önce Galatasaraya'a Okan Buruk'un yanına yardımcı oluyor denildi. Akabinde Ümit Milli Takımın başına geçti, geçiyor ve hatta yardımcıları belli oldu denildi. Şimdi ise İbrahim Üzülmez'in yerine Eyüpspor'un başına geçiyor haberleri yapılıyor veya yaptırılıyor.
 
Sorsan bu çıkan ortaya atılan ve yazılan haberleri Arda Turan'a. Hiç haberi yoktur. Arda Turan gibi saygın karekter böyle haberler yaptırmaz der. 
 
Peki haberler nereden çıkıyor ve kim yapıyor ?
 
Bu spor camiasını çok yakından bilirim. Sözüm hepsi için geçerli değil hele hele bazıları vardır ki içlerinde, 3-5 kuruş menfaat için özetle para için herşeyi yapar ve yaparlar.
 
Cebine 50 Bin-100-200-300 Bin veya daha yüksek ismide hediye  diyelim v.s. vs.. gibi  ateşledin mi bu ülkede maalesef kralda yapıyorlar imparator'da yapıyorlar.

Şahsi çıkarlar kamu ve spor takımlarının üzerindedir. Mantelide bu. Özetle karanlığın kahğeliğe çanak tuttuğunu herke biliyor.


 


Futbolcuk döneminde,magazinden hiç düşmeyen, 
sanat dünyasında birçok bayanlarla nikahsız yatan adı ise (birliktelik olan veya aynı evi paylaşıyoruz) vs. vs. gibi toplum bazında hiçte hoş olmayacak haberlerle anıldığı olmuştu sevgili Arda Turan'ın.
Gece alemlerinde kafayı çeken, pavyonlarda milletin evli barklı kadınlarına sargındılık yapan,Silahla hastane basan, A Milli Takım uçağında gazeteci döven adam,ne Ümit Milli Takıma ne Eyüpspor'a nede langaspora  yada diğer bir iks (x) klübe bir fayda sağlamaz ve sağlayamaz.Olmaz ve olamaz.

 
MİLLET DEPREM'DE CAN DERDİNDE,
ARDA TURAN HAVA PEŞİNDE !
 
Arda Turan geçtiğimiz haftalarda satın aldığı ve İngiliz Kraliyet Ailesi'nin aracı olarak bilinen otomobiliyle ilk kez görüntülendi. Ultra lüks arabanın fiyatı ise dudak uçuklattı. Garajında birçok araba ile cip bulunan eski futbolcunun yeni aracının fiyatı ise büyük servet.
 
Bu arada Arda Turan'ın bu gösterişli aracına tam 2.1 milyon Euro yani 42 milyon TL ödediği ortaya çıktı.
 
TÜRKİYE'DE BİRKAÇ KİŞİDE VAR
 
Önceki akşam Türkiye'de sadece birkaç kişide olan yeni otomobiliyle ilk kez Bebek'te görüntülenen eski futbolcu, gazetecilere selam vermeyi de ihmal etmedi.

 
İstanbul 41. Asliye Ceza Mahkemesi, Turan hakkında Şahin'e yönelik 'Cinsel taciz' suçundan beraat kararı vermişti. Mahkeme, Arda Turan'a 'Korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek', 'Ruhsatsız silah bulundurmak' ve 'Kasten yaralama' suçlarından da toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası vermişti.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası