14 Kasım 2015 Cumartesi

Spor Toto 3.Lig 3.Grup'ta 19 sırada düşme hattındaki Çine Madranspor Teknik sorumluluğuna Deneyimli antrenör Armağan Turhan getirildi...
 
ARMAĞAN TURHAN ÇİNE MADRANSPOR'DA
 
Çine Madranspor yönetimi ligdeki kötü gidişi önlemek amacıyla tecrübeli hoca Armağan Turhan'ı takımın başına getirdi.
Tecrübeli hoca Armağan Turhan: ''Bugün itibariyle çine madran spor teknik Direktörlüğü görevini ifa etmeye başladım, çok zor bir görev üstlendiğimin bilinciyle futbol şansının yanımızda olması temennisiyle'' diye sözlerine başladı.
 
Armağan Turhan: ''Sevgili dostlarım arkadaşlarım beni tanıyan tanımayan sayfamdaki ülkemin insanları bir yorum yaptım bir soylemde bulundum 2 günde 250 yakın yorum 1000 yakın begeni aldım bundan daha güzel bundan daha anlamlı daha ne olabilir en büyük zenginlik bu olsa gerek spor medyasının düştü gözüyle baktığı bu takımı sizlerden aldığım güç ve inançla ve Allah'ın izniyle kumede bırakacağımza eminim herkeze sonsuz şükranlarımı sunuyorum'' dedi.
 
Armağan Turhan: ''Ligde oynadığı 12 maçta 4 beraberli ile 4 puanı bulunan galibiyeti olmayan Çine Madranspor takımını üst sıralara taşımak için çalışacaklarını, görevinin zor ama imkansız olmadığını'' söyledi.

 
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası