08 Şubat 2012 Çarşamba
BAHRİ KAYA'YA RAĞMEN GÜN GÖRDÜK


Giresunlu ve Fanatik Giresunspor’lu olarak Giresunspor’un içinde bulunmuş olduğu durum ve  sıralamadaki yeri içler acısı bence bu durumun en büyük pay sahibi Teknik Direktör Bahri Kaya’dan başkası değil.

Bahri Kaya şunu samimiyetimle söylüyorum Giresunspor teknik direktörsüz çıksa 19 maça inan 14 puandan daha fazla puan toplardı.

Ya Mübarek bu takım ilk galibiyetini ilk yarının son haftasında İstanbul Güngörenspor karşısında alıyor. İç sahadaki ilk galibiyetini ise Ligin 19.Haftasında Akhisar Karşısında alıyor.  El İnsaf Bahri Kaya. Bu Ne lahana bu ne turşu hoca !!

Ben Marka Futbol gibi Türkiye’nin 1 numaralı sitesinde çalışmakta ve mesaimi harcamaktayım. Bulunmuş olduğum kurumda başarısız olduğum anda inan arkama bakmadan kaşlarımı çatmadan ceketimi alıp gitmesini çok iyi bilirim. Yapışmam Bir yere..

Sinir sistemleri alt üst oldu Giresun sporluların ve Giresunluların  Bahri Kaya geldiğinden beri bu takımın başına bu takım futbolu unuttu. Şehir desek her geçen gün takımdan soğuyor. İş Adamları desek oralı bile olmaz oluyor.  Bahri hocanın oynattığı futbola gelince ise yaslan babam geriye yaslan. Allah’ın izniyle Çanakkale geçilmezi oynuyoruz. Ne var bu denli arkaya geriye yaslanacak ne var bu denli rakipten korkulacak be mübarek.

Akhisar Belediyespor karşısında futbolcuların senin taktiğinin biraz dışına çıkmış olsa gerek rakibin üstüne gitti ve semeresini aldı. Tamam anladık Bahri Hoca yapıştın koltuğa  gitmek bilmiyorsun,  bari bu takımı bu kadar geriye yaslama. Akhisar maçındaki Futbolcuların oynadığı futbola ayak uydurmalı.

BAHRİ KAYA RÜZGARA GÖRE YEL VERİLMEMELİ

Mazeret yok  Bahri Kaya hoca,  bir an önce seri galibiyetler yakalanmalı belki sen rahatsın lakin Giresun sporlu ve Giresunlu hiç rahat değil.
Giresun’un bir tek aşkı var oda Giresun spordur.
Akhisar Belediye spor Karşısında oynanan Futbolu bozma. Giresunlu  susuyorsa Asaletinden susuyordur.


 

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza