07 Mart 2013 Perşembe

BAKAN FARUK ÇELİK'E ONUR ÖDÜLÜ

Spor Adamı Ahmet Özer idaresinde Marka Futbol'dan, spora ve sporcuya vermiş olduğu katkılarından ötürü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e ''Bir Ömür Boyu Yaşam Onur Ödülü'' takdim edilecektir.Spor Adamı Ahmet Özer idaresinde Türkiye'de bir ilke imza atarak, Marka Futbol resmi web sitesinin www.markafutbol.com  gerçekleştirdiği Süper Ligden 3. Lige kadar yılın en iyileri ödül töreni lig bitiminde İstanbul’da sahiplerini buluyor.

Üst Düzey katılımın gerçekleşeceği gecede Bülent Sertaç ve birkaç süpriz sanatçı daha sahne alacağı gecede ödül alacaklar klüpler, futbolcular, Teknik Adamlar, hakemler,yazarlar, gazeteciler ve spor programlarıyla şekilleniyor.

Gücünü halktan, tarafsız ilkeli, doğrunun peşinde, araştırmacı ve haklının yanında olan  Türkiye’nin 1 Numaralı Futbol Sitesi www.markafutbol.com marka futbol olarak günlerdir gerek resmi web sitemizde,  gerekse de Türkiye’nin dört bir köşesindeki yerel gazeteciler vede Türkiye’deki üst düzey futbol otoritesi ile koordineli olarak gerçekleştirdiğimiz Marka Futbol Yılın Futbol Oscarları ödül töreninde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'e ''Bir Ömür Boyu Yaşam Onur Ödülü'' takdim edilecektir.

Kendilerine bu ödülü takdim etmekten onur ve gurur duyacağız. Yolun açık olsun Sayın Faruk Çelik, yolun açık olsun Yolun açık olsun bakanımız Sayın Faruk Çelik.

HABER: MARKA FUTBOL

HABER TARİHİ VE SAATİ: 7 MART 2013 SAAT: 15:32

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

08 Temmuz 2021 Perşembe
Karşıyaka başkanını seçti
08 Temmuz 2021 Perşembe
Altınordu'da giden gidene
08 Temmuz 2021 Perşembe
Halil Akbunar Göztepe'de kaldı