03 Temmuz 2019 Çarşamba

1.Lig ekiplerinden Boluspor’da 15 Haziran’da yapılan olağan genel kurul ile tekrar başkanlık koltuğuna oturan Necip Çarıkcı, ilk olarak teknik adam sorununu çözdü…

BAŞKOMUTAN GİRAY BULAK BOLUSPOR’DA

35 Yılın tecrübesi, üst üste 5 dönem Milli takıma kaptan çıkartan hocaların hocası teknik adamlıkta Başkomutan lakabıyla anılan teknik adamdır Giray Bulak.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN DAHA İYİ ANTRENMAN YAPTIRDIĞI SÖYLENİYOR

Şenol Güneş’ten daha iyi antrenman ve oyunu okuma vede oyun içinde hamle yaptığı söylenen teknik adamdır Giray Bulak, Boluspor’da.

Boluspor’da sezonun bitmesinin ardından, Orhan Kaynak ve ekibinin ayrılmasının ardından düğmeye basan kırmızı beyazlılar tecrübeli ve sportmen teknik direktör Giray Bulak’ta karar kıldı.Necip Çarıkçı başkanlığındaki Boluspor, yönetim kurulu toplantısının ardından takımın başına Giray Bulak’ı getirmeyi uygun buldu. 61 yaşındaki deneyimli, tecrübeli ve sportmen teknik adam son iki sezondur Balıkesirspor’da görev yapıyordu.

HOCALARIN HOCASI GİRAY BULAK !

Boğuştuğu rakipler göz önüne alındığında kısıtlı kadro, dar imkân ve maddi olanaklarda mücadele etmiş, birde üstüne üstlük transfer yasağıda bulunan Balıkesirspor'da 35 yılın tecrübesi hocaların hocası Giray Bulak, bu en kötü taploda dahi takımını maçlara çok iyi hazırlamış, tabir yerindeyse masayı sandalye'yi bile oynatarak vede en iyi verimi sahada alarak Balıkesirspor’u iki sezon kümede bırakarak büyük başarı sağlamıştır.


Marka Futbol ailesi olarak, Giray Bulak tercihini yapan Boluspor başkanı sayın Necip Çarıkcı başta olmak üzere yönetim kurulunu kutlar, başarılar dileriz.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

08 Temmuz 2021 Perşembe
Karşıyaka başkanını seçti
08 Temmuz 2021 Perşembe
Altınordu'da giden gidene
08 Temmuz 2021 Perşembe
Halil Akbunar Göztepe'de kaldı