11 Nisan 2023 Salı

Beşiktaş-Giresunspor maçında olay var. Maça damga vuran olay ise maç 1-1 iken, 41.dakikada Aboubakar’ın Giresun'lu futbolcu Görkem'e topsuz alanda yaptığı hareket...
 
TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
 
Süper Lig’de Beşiktaş çıkışını sürdürüyor. Siyah beyazlı ekip kendi evinde ağırladığı Giresunspor’u 3-1 mağlup ederek zirve takibini sürdürdü. Maça damga vuran olay ise Aboubakar’ın rakibine yaptığı hareket.

ERMAN TOROĞLU
 
A Spor’da yorumculuk yapan eski hakem Erman Toroğlu Aboubakar’ın pozisyonunu değerlendirdi.

 
Erman Toroğlu, Aboubakar’ın pozisyonunu değerlendirdi. Erman Toroğlu, Aboubakar, top oynamıyor adeta box yapıyor, rakibini adeta kafayla akabinde yumrukla nakovt ediyor.
 
Erman Toroğlu, Aboubakar net kırmızı kart görmeliydi. En az 2 maç ceza alırdı. Hani adalet?’ ifadelerini kullandı.
 
FIRAT AYDINUS
 
TV8,5’da yorumculuk yapan eski hakem Fırat Aydınus, ‘’Aboubakar’ın pozisyonu şiddetli hareketten dolayı kırmızı kart olmalıydı’’ dedi.

 
YAYINCI KURULUŞ
 
Yayıncı kuruluşta yayınlanan Trio programında yorumculuk yapan Deniz Çoban, Bülent Yıldırım ve Seçim Demirel pozisyon hakkında yorumlarını aktardılar.


DENİZ ÇOBAN
 
Deniz Çoban, ‘’Net kırmızı kart’’ ifadelerini kullandı.
 
 
BÜLENT YILDIRIM
 
Bülent Yıldırım, ‘’Aboubakar’ın rakibine yaptığı hareket net kırmızı kart’’ dedi. Seçim Demirel, ‘’ Bu pozisyon net kırmızı kart olmalıydı’’ dedi.

 
AHMET ÖZER
 
Rumeli Tv'de yorumculuk yapan Ahmet Özer, Giresunspor için yüreğini ortaya koymuş bir başkan Nahid Yamak ve çok değerli  bir yönetim var. Giresunspor çiceği burnunda yeni seçilmiş başkan Nahid Yamak önderliğinde ilk maçına Kayserispor maçına çıkıyor. Hakem Giresunspor'un 3 puanını gasp ediyor.
 
GİRESUNSPOR'UN GÜNAHI NE ?
 
Ahmet Özer: ''Giresunspor 4 hafta önce Kayserispor ile oynadığı maçta net 100%100 2 tane penaltısı verilmedi. Sahadan Giresunspor çok iyi oynadığı maçta, 3 puanı alması gerekirken maalesef yanlış hakem kararları nedeniyle 2-1 mağlup ayrıldı.'' ifadelerini kullandı.
 
Ahmet Özer: ''Pazar Günüde maç 1-1 seyrederken maçın 41.dakikasında Beşiktaş'lı oyuncu Aboubakar’ın Giresun'lu futbolcu Görkem'e topsuz alanda yaptığı hareket kırmızı kart değilde ne ? Yazık değilmi Giresunspor'a ?'' diye belirtti.
 
Ahmet Özer: ''Giresunspor'un günahı ne? Maç 1-1 ve dakika 41'di bu pozisyon olduğunda. Kırmızı kart göstermedin Abuobakar 5 dakika sonra gol atıyor ve skoru 2-1'e getiriyor. Şimdi soruyorum. Beşiktaş'ın en iyi oyuncusu forvet Aboubakar yok. Beşiktaş 50 dakika ve uzatmalarıda katarsak 60 dakika 1 kişi eksik 10 kişi ile kazanabilirmiydi ? Bence hayır. Bazıları geçen hafta Kadıköy'de kazandı, yine kazanabilirdi diyenler olabilir. Bende onlara derim ki hayvan terli her zaman yemez. Unutma bozuk saat günde iki defa doğruyu gösterir. Beşiktaş kazanamazdı. Hatta Giresunspor doğru kararlar verse maçı kazanırdı. ''dedi.
 
 
Ahmet Özer: ''Bir pozisyon daha varki Beşiktaş'lı oyuncu cezxa sahası içinde Alexsis Perez'i boynundan tutup indiriyor bu pozisyon net penaltıydı. Hadi hakem kaçırdı göremedi veya görmek istemedi diyelim, peki VAR'dakiler neden görmedi veya görmek istemedi. Maçın hakemini izlemeye davet etmedi'' dedi.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza