11 Nisan 2019 Perşembe

BESIKTAŞ’IN YENI HOCASI NAMI DİĞER SİFO MEHMET OLMALIDIR


Besiktas’ın yeni hocası mutlak yerli vede deneyimli olmalıdır, Guti büyük bir karakterdir ama deneyimli değil vede, Basarisiz olacağı kesindir, Şayet yönetim Gutiyi getirirse ,büyük ihtimalle basarisiz olacağı için ,büyük ölçüde yönetimin bası ağrır, Bence adayların icin den en uygunu , Sifo Mehmetdir.

 Kahramanmaras’dan gelip Beşiktaş’ta kendini kabul ettirmiş, orta sahanın dinamosu olmuş, kaptanlığa kadar yükselmiş, Futbolu Beşiktaş’ta bırakmış harika bir karakterdir ,, İkincisi Teknik Direktör olarak ,Düşme hattında ki Antalyaspor’u alıp ligde tutmuştur.

Elinde üst düzey oyuncular olmadığı halde basarili olmuştur ,uzun yıllar , Antrenörlük yapmış ,deneyim, bilgi vede donanıma sahiptir ,pekalada basarili olur.
Küme düşme hattındaki bir takimi yıllarca ligde tutan bir hoca, Şampiyon olmuş bir takimi daha yükseklere taşır , kendisi son derece Entellektuel vede sağlam bir karakter mutlaka Beşiktaş’a antrenör olmalı idi.

Ayrıca altyapı ile koordineli çalışarak harika oyuncular, bulur çıkartır vede oynatır,Yabancı bir hoca Beşiktaş için fantezidir hic gerek yok ,Türkiye ligini tanıyan , donen entrikaları bilen bir yerli hoca dir , Bence dogru karar Sifo Mehmetdir Besiktasimiza yıllarca hizmet edip .Zirveye taşıyacaktır. Doğru bir tanedir ,başka doğru yoktur.

Kartallıma yeni zaferler yakışır.

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası