22 Eylül 2019 Pazar

BOLUSPOR’A DEV SONSPOR

TFF 1.ligde mücadele eden Boluspor'a 2019-2020 sezonu için forma göğüs ve stad sponsoru oldu.


EMİNEVİM FORMA, GÖĞÜS VE STAD SPONSPORU !

Boluspor kulüp merkezinde düzenlenen törende Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün ve Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkçı imzaları attılar.

Marka Futbol ailesi olarak, Eminevim’e hayırlı olmasını diler, Boluspor'a başarılı bir sezon dileriz.

NECİP ÇARIKCI YİNE ÖRNEK TEŞKİL ETTİ


Spor Adamı Ahmet Özer, katıldığı bir tv spor programında Boluspor başkanı Necip Çarıkçı’yı çok takdir ettiğini ve övgü dolu sözler ile sarfetti.


’’Bu sponsporluğun oluşumunda başarı hiç kuşkusuz ki, Gecesini gündüzüne katan taraflı-Tarafsız herkesimin takdirini toplayan Boluspor kulüp başkanı Necip Çarıkcı’nın’’.

’’Her yıl 3-5 kulüp kapanıyor ama Boluspor Necip Çarıkcı ve değerli yönetimi ile hep ayakta.’’ Bu başarı Necip Çarıkcı’’nın dedi.


Spor Adamı Ahmet Özer: ’’Türk futbolunda son yıllarda iyice gündeme oturan kulüplerin mali sorunları bir sorun yumağı halini alırken, Boluspor’un başkanı Necip Çarıkçı küçük kentin büyük öyküsü Boluspor ile ayağını yorganına göre uzatıp ve Boluspor için hep destek veren ve üreten noktada.

NECİP ÇARIKÇI İLE BOLUSPOR DESTANLAR YAZDI VE YİNE YAZACAK

Renklerini Ay-Yıldızdan Boluspor çok badireler atlattı. Takım Amatör’e düşme tehlikesi içerisindeyken Necip Çarıkçı önderliğinde tekrar ayağa kalktı. Necip Çarıkçı önderliğinde Boluspor önce 3.Lig’de ve 1 sezon sonra ise 2.Lig’de şampiyon olarak şuanki adıyla TFF 1.Lig’e yükseldi. Necip Çarıkçı başkanlığında ilk sezonda play-off’larda final oynadı ve süper ligin eşiğinden döndü. Necip Çarıkçı bir mühlet ara verdi bu sezon yeniden başkan oldu eee sözün özü Necip Çarıkçı ile Boluspor destanlar yazdı ve yine yazacak…

TÜRKİYE’NİN NECİP BAŞKANLARA ÇOK İHTİYACI VAR

Edirne’den Ardahan’a taraflı tarafsız her kesimin takdirini kazanan ve örnek teşkil eden sayın Necip Çarıkçı gibi başkanlara Türkiye’nin çok fazlasıyla ihtiyacı var. Necip Çarıkçı demek başarı demek, başarı demek ise Necip Çarıkçı demektir..


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı