01 Eylül 2019 Pazar

Rüştü Reçber, "Bu sezon bambaşka bir Fenerbahçe görüntüsü var, geçen seneye göre bu sene daha iyi olacak" dedi.

"BU SEZON BAMBAŞKA BİR FENERBAHÇE GÖRÜNTÜSÜ VAR"


Fenerbahçe'nin 2019-20 sezonuna iyi başladığını aktaran Rüştü Reçber, "Lig uzun bir maraton demek. Önemli olan nasıl başlangıç yaptığınızdır.

Fenerbahçe iyi bir başlangıç yaptı. Tabi geçen seneyle kıyaslandığı zaman Fenerbahçe'de morallerin son derece yüksek olduğu, özgüvenin geri geldiği ve camianın birleştiği bir durum var şu an. Bunu perçinlemek ve bu yarışta iddialı olduğunu göstermek için Trabzonspor maçı çok önemli. Lig başlayalı iki hafta oldu ve formda olan, iddialı olduğunu gösteren bir Trabzonspor takımı var. Burada Fenerbahçe olarak alınacak netice özgüveni yükseltir. Fenerbahçe tamamen yarışta olacağını hissedeceği bir maça çıkacak" diye konuştu.

Ali Koç'un geçtiğimiz yıl zor bir dönem yaşadığını ifade eden Reçber, "Büyük değişimlerde bunlarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Geçen sene de sayın başkanın ve yönetimin karşı karşıya kaldığı durum da buydu. Yapılan transferlerin verimli olmaması ve alınan neticeler sonucunda bazen sahada hak ettiğini alamadığı durumlarla karşı karşıya kaldı ve sürekli iki ileri bir geri yaparak çok kötü bir sezon geçiren Fenerbahçe gördük. Büyük kulüplerde motivasyonun en büyük kaynağı alınan neticeler ve oluşan havadır. Şu an Fenerbahçe'de bu var. Geçtiğimiz sene bunu yakalayamadılar ama şimdi bambaşka bir Fenerbahçe, bambaşka yapıda olan bir camia görüyoruz. Bu senenin geçen seneden daha iyi olacağı görüntüsü de var" dedi.

"VOLKAN'A HAK ETTİĞİ DEĞER YAKIN ZAMANDA VERİLECEKTİR"
 

Fenerbahçe'nin deneyimli kalecisi Volkan Demirel'in şu anki durumu hak etmediğini ifade eden eski milli oyuncu, "Sonuçta 17 yıldır formanızı giyen, camiaya mal olmuş birinden bahsediyorsunuz. Tabii ki karar yönetimin ama böyle olmaması gerekir, her şeyin net olması lazım ve şu an orada bir netlik yok. Belki vardır ama bizim görmediğimiz şekildedir. Ancak görünen o ki ne Volkan bu şekilde muamele görmeyi hak etti, ne de bir futbolcu bu şekilde muamele görmeyi hak eder. Dolayısıyla ben bu konuda yönetimin sağlıklı bir karar alacağı inancındayım, önemli bir isimden bahsediyoruz, bu ismin Fenerbahçe Kulübü'nde önemli bir yeri vardır. Volkan'a hak ettiği değerin yakın zaman içerisinde verileceği görüşündeyim" ifadelerini kullandı.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

20 Mart 2023 Pazartesi
Ligin kaderiyle oynanıyor
20 Mart 2023 Pazartesi
Ali Koç :'Biraz Geç Kaldık'
20 Mart 2023 Pazartesi
Arda Turan haddini yine aştı