17 Eylül 2015 Perşembe

3.Lig 3. Grupta mücadele eden 24 Erzincanspor'da teknik direktör Bülent AKAN, önemli açıklamalarda bulundu. İşte teknik direktör Bülent AKAN'ın açıklamaları sizlerle..
 
BÜLENT AKAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU
 
24 Erzincanspor  teknik direktörü Bülent AKAN, bu hafta oynayacakları Dardanelspor, maçı diğer maçlardan daha zor'' dedi.
24 Erzincanspor – Dardanelspor maçı Hazırlıklarını  13. Şubat stadyumunda  sürdürdü. Taktik İdmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 24 Erzincanspor  teknik direktörü Bülent AKAN, Dardanelspor maçında taraftardan büyük bir destek beklediğini dile getirdi.

 
Akan, bundan önce oynanan 2 maçı da kazandıklarını hatırlatarak, 24 Erzincansporlu futbolcuların ortaya koyduğu performanstan gayet memnun olduğunu dile getirdi.
 
Diğer taraftan her karşılaşmada futbolcuların kazanmak adına büyük bir performans gösterdiğini de hatırlatan teknik patron Akan, ''Cumartesi günü oynayacağımız. Dardanelspor maçını farklı bir yerde değerlendirmek lazım. Çünkü, Dardanelspor çıkış arayan bir takım konumunda. Herkes takımların  puanına bakarak  kolay maç görüyor ama öyle değil şuan Türkiye 3 liginde her takım birbirini yenebilecek kapasitede '' diye konuştu.
 
Akan, ''Taraftarımızın en büyük desteği bu maçta olmalı. Çünkü bu maçı kazandığımız takdirde ilk 5 teki yerimizi alıp adım adım hedefimize yaklaşmış olacağız., insanların maça gelmemesi,tribünde Destek vermeden  nasıl olsa kazanır düşüncesi, bizi çok sıkıntıya sokar. O yüzden de ben maçın 90 dakikalık bölümü içinde taraftarımızın destek vermesini istiyorum'' ifadelerini kullandı.
 
Cezalı ve Sakat oyuncular nedeniyle Dardanelspor maçına farklı bir formatta çıkacaklarını belirten AKAN: hangi oyuncumuz oynarsa oynasın, bizim için kurduğumuz kadronun her bireyi çok değerli, çok önemli, görev vereceğimiz arkadaşlarımız inanıyorum ki ellerinden gelen tüm gayreti takımımızın kazanması için gösterecek ve kalitelerine yakışır bir performans ortaya koyacaklardır ‘' şeklinde konuştu.
 
''TEKMEYE KAFA UZATAN BİR TAKIMIMIZ VAR''
 
Futbolcuların henüz istediği oyunu gösteremediğinin de altını çizen AKAN,

''Bildiğiniz gibi sezon başı kampını ve hazırlık maçlarımızı yapamadık.

20'nin  üzerinde oyuncunun liglerin başlamasına 15 gün kala bir araya gelmesi ister istemez hem fiziksel hemde uyum olarak tam istediğimiz seviyeye bizi çıkaramıyor.

Oyun olarak istediğimiz oyunu oynadığımızı söylemem mümkün değil.

Ama mücadele olarak istediğim performansı gösteriyorlar.

Çünkü maç mücadele ederek kazanılıyor.

Bizim de en büyük avantajlarımızdan bir tanesi mücadele eden bir takımımız var. Sonuna kadar oyun disiplininden kopmayan, yılmayan bir takımımız var. Tekmeye kafa uzatan bir takımımız var'' dedi.
 
AKAN, öncelikli amaçlarının hedefe giderken ilk yarı özellikle toplayabildiğimiz kadar fazla puan olduğunu belirterek, şunları söyledi:
 
''Biz öncelikle hedefe giderken puan kaybına uğramak istemiyoruz. Dolayısı ile hedefe giden takımlarda oyun olarak çok iyi performans beklemek için o güveni ve puanı yakalamak gerekir. Biz o puanı yakaladıktan  ve uyum sorunumuzu aştıktan sonra zaten iyi oyun kendiliğinden gelecektir. Oyun olarak hazır-mısınız ? Derseniz şu anda tam olarak hazır değiliz. Zaman zaman iyi şeyler yapıyoruz. Oyunun sahada belli anlarında çok iyi oyunlar oynayabiliyoruz.yeterlimi derseniz tabi ki hayır.Fakat devre arasındaki kamp döneminden sonra herkesin arzuladığı 24 Erzincanspor izleteceğiz diye  düşünüyorum''

BÜLENT AKAN
24 Erzincanspor Teknik Direktörü
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

08 Temmuz 2021 Perşembe
Karşıyaka başkanını seçti
08 Temmuz 2021 Perşembe
Altınordu'da giden gidene
08 Temmuz 2021 Perşembe
Halil Akbunar Göztepe'de kaldı