30 Eylül 2019 Pazartesi

Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, haftalık basın toplantısını Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde gerçekleştirdi ve önemli açıklamalarda bulundu…

SAVAŞMAYI SEVERİM

 

Baskı hissedip hissetmediği ile ilgili soruyu da yanıtlayan Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz şu ifadeleri kullandı: “Ben yıllardır baskıya alışık yaşadım. Medya ve tribün baskısını hep gördüm. Buna alışık bir insanım. Hayatımız baskı ve stresle geçti. Taraftarın tepkisine saygı duyuyorum. Kimin haklı olduğunu sezon sonunda göreceğiz. Benim karakterimde sonuna kadar mücadele etmek var. Ben hayatım boyunca saha içi ve dışında mücadele ettim. Dolayısıyla savaşı, savaşmayı çok severim. Bugüne kadar kaybettiğim de olmadı. Bundan sonra da olmayacaktır. Bu durum Antalyaspor'da da geçerli olacak.”

 

REAKSİYON VERMELİYİZ

 

Bülent Korkmaz, “İyi durumdayız. Sakatlarımız iyileşmeye başladı. Doğukan 1-2 gün içinde takımla birlikte antrenmanlara başlar. Bu hafta bir reaksiyon göstermemiz gerektiğine, takımımın da bunu yapacağına inanıyorum. Taraftarımızın desteğiyle umarım bunu başarırız” diye konuştu.
 

SORULARI YANITLADI

 

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Bülent Korkmaz, kadroda değişiklik yapıp yapmayacağı ile ilgili sorulan soruya, “Çok uzun zamandır hafta başında düşündüğümüz kadroyu hafta sonunda çıkaramıyoruz. Sakatlıklar, hastalıklar ve farklı nedenlerle bunu başaramadık. Örneğin son maçta Celustka hastalandı. Gelson Dala'yı düşünürken maalesef üzücü bir olay yaşadı. İlk 11 her zaman için istediğimiz kadrodur ama Doğukan ve Amilton'un iyileşme sürecini de göz önünde bulundurmak lazım” yanıtını verdi.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

04 Ocak 2024 Perşembe
Esenler Erokspor İddialı
04 Ocak 2024 Perşembe
Marco Paixao Şanlıurfaspor'da
03 Ocak 2024 Çarşamba
Pazarspor'da yeni hoca belli oldu
03 Ocak 2024 Çarşamba
Bursa'da Seçim
03 Ocak 2024 Çarşamba
Türkiye'de temel sorun prim