25 Şubat 2013 Pazartesi

Marka Futbol Çankırı ve Çankırıspor sorumlusu kardeşimiz İsmail Arı, Çankırı'dan Çankırısporu yazıyor.İşte ismail Arı'nın kaleminden ilk yazı dizisi ''ÇANKIRISPORDA iSTiFA SESLERi YUKSELiYOR'' yazısı sizlerle..

ÇANKIRISPORDA iSTiFA SESLERi YUKSELiYOR

Yönetime tepkili olan Gençyarenler Çankırısporun 3 - 0 aldığı Sarıyer maçındada 90 Dk yönetimi istifaya çağırdı. '' I phonela çek bizi facebookta paylaş bizi '' gibi değişik sloganlar atarak yönetime gönderme yapan Gençyarenler böylece haklı mücadelelerinden vazgeçmeyeceğini göstermiş oldu.

Taraftarın kendisini istifaya çağırmasına karşı olarak başkan maçta ikinci yarının ortalarında şeref tribününden ayrılarak seyircilerin arasına geldi ve maçın kalan kısmını orda izledi. Böylece başkan taraftarın değil seyircinin yanında olduğunu göstermiş oldu. Seyirci çekirdeğini alır maçını izler maçtan sonra eleştirisini yapıp gider. Taraftar ise yaz kış takımını yalnız bırakmayan çok zor günlerinde bile takımının yanında olan sesi kısılana kadar 90 dk destek veren ve eğer bir yanlış varsa buna boyun eğmeyen arma sevdalılarıdır.

Çankırıspor şehrin takımıdır kimsenin şahsi malı değildir ve taraftar takımın en önemli parçasıdır. Yönetim bu anlayışı benimseyene kadar Gençyarenler vermiş olduğu haklı mücadeleden asla vazgeçmeyeceklerdir. Ayrıca haftasonu arma peşinden Tarsus İdman Yurdu deplasmanına gitmek için hazırlanan Gençyarenlere şimdiden yolunuz açık olsun diyoruz

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza