05 Mayıs 2016 Perşembe

CELALETTİN LÜTFİ BEKTAŞ’A ANLAMLI ÖDÜL

Bu yıl Beşincisi (5) düzenlenecek, her yıl geleneksel hale gelen Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren ve yankı uyandıran Marka Futbol Ödül Töreninde, sayın Celalettin Lütfi BEKTAŞ’a  anlamlı ödül.


CELALETTİN LÜTFİ BEKTAŞ’A ONUR ÖDÜLÜ

Türkiye’de bir ilk olarak Hakem Camiası ve spor kulüplerine yönelik ‘’ Futbol oyun kuralları ve ders notları’’ adında bir kitap çıkarması münasebetiyle sayın Celalettin Lütfi BEKTAŞ onur ödülüne layık görüldü.

10 MAYIS SALI GÜNÜ ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR


Spor Adamı Ahmet Özer önderliğinde,

Türkiye’de üst düzey futbol adamlarından oluşan jürimiz tarafından oluşan,her yıl geleneksel hale gelen Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren ve yankı uyandıran Marka Futbol Ödül Töreninde,

bu yıl 10 Mayıs Salı günü saat: 18:00’de Kokteyl ile başlayacak üst düzey görkemli gecede, İstanbul-Bakırköy’de Türkiye’nin özel ve sosyetik yerlerinden İspirtohane’de, ödüller sahiplerini buluyor.

10 Mayıs 2016 Salı günü saat: 18:00’de Kokteyl ile başlayacak üst düzey gecede, İstanbul/Bakırköy’de  Ataköy 8.Kısımda bulunan Türkiye’nin en sosyetik ve çok özel yerlerinden İspirtohane Kültür Merkezinde ödüller sahiplerine kavuşacak.2015-2016 MARKA FUTBOL ÖDÜL TÖRENİ,

SİZLERİN VE ÖZEL JÜRİNİN OYLARIYLA BELİRLENDİ.


TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

08 Temmuz 2021 Perşembe
Karşıyaka başkanını seçti
08 Temmuz 2021 Perşembe
Altınordu'da giden gidene
08 Temmuz 2021 Perşembe
Halil Akbunar Göztepe'de kaldı