04 Ocak 2015 Pazar

   CİHAT ARSLAN (YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ)  

       TARAFSIZ SAHA'YA KONUK OLUYOR        
 
Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, Geçtiğimiz sezon İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Başakşehir) şampiyon yapan yılın Teknik Direktörü seçilen bu yıl Şanlıurfaspor'un başındaki sportmen Teknik Direktör Cihat Arslan'ı konuk ediyor.
 
    ''SES VER TÜRKİYE SES VER''    

Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in olduğu her yer reytingtir. Bu program kaçmaz Türkiye !

Tarafsız Saha'nın bu haftaki özel konuğu Geçtiğimiz sezon İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Başakşehir) şampiyon yapan yılın Teknik Direktörü seçilen bu yıl Şanlıurfaspor'un başarısı için gecesini gündüzüne katarak çalışan sportmen Teknik Direktör Cihat Arslan.
 
 
    BU PROGRAM ÇOK SES GETİRECEK !   
 
Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in profosyenel ve Efsanevi milli takımın kaptanı Ogün Temizkanoğlu, Hocaların hocası 35 Yılın tecrübesi Giray Bulak'ın klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha 5 Ocak 2015 Pazartesi akşamı 21:00'i gösterdiğinde Tv 5 Ekranlarında.
 
    AHMET ÖZER,

   GİRAY BULAK,

    OGÜN TEMİZKANOĞLU  VE  

     CİHAT ARSLAN   

  MİLYONLARI EKRAN BAŞINA KİTLEYECEK 
 
 
Hocaların hocası 35 Yılın tecrübesi Giray Bulak, Efsanevi milli takımın kaptanı Ogün Temizkanoğlu, sunucu Hüseyin İbrahimoğlu ile Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, her hafta süpriz konu ve konularla Türk futboluna damgasını vurmaya devam ediyor.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza