05 Aralık 2017 Salı

Teknik Direktör Cihat Arslan’ın Türk futboluna kazandırdığı Göktuğ Bakırtaş kalesinde her geçen gün üstüne koyarak devleşiyor.

''TEKNİK DİREKTÖR CİHAT ARSLAN TÜRK FUTBOLUNA KAZANDIRDI''

Teknik Direktör Cihat Arslan’ın Türk futboluna kazandırdığı  şuan Manisaspor’un file bekçisi olan Göktuğ Bakırtaş kalesinde her geçen gün üstüne koyarak devleşiyor.MANİSASPOR’UN KALECİSİ ERZURUM’DA DEVLEŞTİ

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile Manisaspor 1.Lig’de 14.haftanın kapanış maçında 1-1’lik eşitlikle sahadan ayrılırken deplasman ekibinin kalecisi kelesinde devleşti.Göztepe’den kiraladığı Göktuğ Bakırbaş, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında alınan 1 puanda büyük rol oynadı.Maçın büyük bir bölümü Büyükşehir Belediye Erzurumsporlu oyuncular ve Göktuğ arasında geçti.

Genç kaleci kritik anlarda yaptığı net kurtarışla kalesinde adeta devleşirken zorlu deplasmanda takımını oyunda tutan isim oldu. Göktuğ bu performansı ile siyah-beyazlı taraftarların yüzünü güldürdü.Türkiye takvimleri 15 Şubat 2012yi gösterirken o dmnem Göztepe’yi çalıştıran, sportmen ve centilmen Türkiye liglerinde 10 maç üst üste kazanan tek teknik direktör ünvanını elinde bulunduran Teknik Direktör Cihat Arslan’ın profosyonel yaparak Türkiye’ye kazandırğı kaleci Göktuğ Bakırbaş kalesinde güven veriyor.

(TÜRKİYE TAKVİMLERİ 15 ŞUBAT 2012)

Mehmet Göktuğ Bakırbaş A Takımda

U-16 Milli takımımızın kalesini koruyan, 7 yaşından itibaren Göztepe Futbol Akademimizin sporcusu olan 1996 doğumlu genç kaleci Mehmet Göktuğ Bakırbaş, Teknik direktör Cihat Arslan'ın tavsiyeleri üzerine 3 yıllık sözleşmeye imza atarak profesyonel futbol yaşamına başlamış oldu.

Gerçekleşen imza töreninde Teknik Direktörümüz Cihat Arslan; 

"Türk futbolu adına gelecek vaat eden önemli bir sporcu daha profesyonel oldu. Göktuğ Milli takımda da kulübümüzü başarıyla temsil ediyor. Göztepe Futbol Akademimize bize böyle bir kaleci kazandırdığı için çok teşekkür ediyoruz” dedi..

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

03 Aralık 2022 Cumartesi
1.Lig'de yılın başkanı Murat Özkaya
03 Aralık 2022 Cumartesi
3.Lig'de yılın başkanı Alim Emiroğlu
03 Aralık 2022 Cumartesi
2.Lig'de yılın başkanı Emin Yetim
03 Aralık 2022 Cumartesi
Volkan Demirel'e anlamlı ödül