10 Aralık 2018 Pazartesi

Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, çok kritik bir karşılaşmayı galibiyetle bitirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

SEVİNİRKEN ÜZÜLÜYORUZ

Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan Fenerbahçe'nin ligdeki durumunu değerlendirerek, "Sevinirken, üzülüyoruz. Fenerbahçe Türk futbolunun lokomotifi, onlara saygısızlık yapmamalıyız. Böyle günler olabilir" diye konuştu.

 

Cihat Arslan: Kimse Fenerbahçe'ye saygısızlık yapamaz

Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, 3-0 kazandıkları Fenerbahçe maçı sonrası ''Fenerbahçe Türkiye’mizin en önemli lokomotiflerinden biri. Kimse saygısızlık yapamaz.'' dedi.

Geçen sezonun iki finalistinin bu kez zor durumda karşı karşıya geldiğini belirten Arslan, "Planlama hatasından dolayı takımlar kötü zaman geçirebiliyor. Futbola gönül vermiş ve hayatını futbolla devam ettiren biri olarak söylüyorum Fenerbahçe Türkiye’mizin en önemli lokomotiflerinden biri. Kimse saygısızlık yapamaz. Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray'ın olmadığı yerde hiçbir platform değerli değildir. Bu değerlere sahip çıkmamız gerekiyor. Bu rakiplere saygısızlık yapamayız, bazı durumlarda daha dikkatli olmalıyız" dedi.

 

''AİLE HAVASINA BÜRÜNMEK ÖNEMLİ''
 

Karşılaşmayı da değerlendiren Arslan, "Biraz daha organizeydik. Topun size yardım etmesi gerekiyordu. Kaleciden dönen topu Bokila tamamladı. Fenerbahçe'nin şutları auta çıktı, bizimki gol oldu. Kırılma anlarını değerlendirdik. İkinci yarıda kontra yapabilecek oyuncuları oyuna soktuk. Manu sakatlığından dolayı 8 gündür idman yapmadı. Oynamayı çok istedi. Aile havasına bürünmek çok önemliydi" diye konuştu.

 

SELEZNOV KONUSU
 

Arslan, transfer ve kadro dışı kalan Seleznyov hakkında ise şu sözleri sarf etti: "Mutlaka planlama yapıyoruz ama önce alacağımız puanlar var. Bu puanları alırsak transfer planlamasını on göre yaparız. Seleznyov ile benim kişisel olarak bir sorunum yok. Kendisinin yeni kulübünde çok başarılı olacağını düşünüyorum." dedi

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı