28 Nisan 2015 Salı

COŞKUN DEMİRBAKAN VE AHMET ÖZER

MİLYONLARI EKRAN BAŞINA KİTLEDİMarka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in profosyenel  ve klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha Programı 27 Nisan Pazartesi akşamı saatler 21:00'i gösterdiğinde TV 5 ekranlarında, tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Coşkun Demirbakan'ın klas yorumlarıyla Türk Futboluna damgasını vurdu ve milyonları ekran başına kitledi.TARAFSIZ SAHA TÜRK FUTBOLUNA DAMGASINI VURDU

Sunucu Hüseyin İbrahimoğlu ile Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, her hafta süpriz konu ve konularla Türk futboluna damgasını vurmaya devam ediyor.


Program içerisinde, Süper Lig'de haftanın oynanan maçlarının kritikleri, Türk futbolunun gelindiği noktayı, Türk hakemliğinin gelindiği noktayı, Türk futbolunun kanayan yaralarını, gibi bir çok konuda ''Tarafsız Saha Programı'' Türk futbolunun nabzını tuttu vede değerli futbol adamlarımızdan Ahmet Özer ve tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Coşkun Demirbakan'ın klas yorumlarıyla izleyenler futbola doydu.

COŞKUN DEMİRBAKAN VE AHMET ÖZER

İZLEYEN MİLYONLARI FUTBOLA DOYURDUNOT: 1 Mayıs 2015 Tarihinde 21:00'i gösterdiğinde TV 5 ekranlarında, tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Coşkun Demirbakan ve Ahmet Özer'in klas yorumlarıyla Türk Futboluna damgasını vurmaya devam edecek. Bu program kaçmaz Türkiye ! Pazartesi akşamları kimseye söz vermeyin.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza