15 Eylül 2022 Perşembe

Edirnespor kulüp başkanı sayın Nabi Kırmızı programa 22:50’de canlı telefon bağlantısı ile katıldı…

EDİRNESPOR MARKA FUTBOL’DA

Kırmızı, başkanlık sürecini ve seçilme sürecini anlattı.Edirnespor’un hedeflerinden de söz eden Nabi Kırmızı taraftara da önemli mesajlar verdi.MARKA FUTBOL EDİRNE’DE BİR İLKİ YAPTI ! ÖZEL 2 TANE KLİP !

Marka Futbol, Edirnespor’a özel iki tane video klip hazırladı ve canlı yayında ekrana verdi. Edirnespor’un 18 yıllık lig hasretinin nasıl sona erdiğini, tozlu raflı yollardan nasıl geldiğini videoda anlattı Edirne ve Edirnespor’lu futbol severler  gururlandı.Futbol adamı Adnan Çoban, Nabi kırmızı'yı başkanlık süreci içinde hiç yalnız bırakmamış ve Nabi kırmızı için Edirne'ye gitmişti.''FUTBOL ADAMI ADNAN ÇOBAN'DAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER''

Marka Futbol yorumcusu futbol adamı Adnan Çoban, Nabi Kırmızı'ya ve Edirnespor'a başarılar diledi ve canlı yayında Edirne'li futbol severleri onurize eden cümleler sarfederek Edirne'li futbol severlerin gönlünde taht kurdu.

''AKIN ŞATIROĞLU SPONSPORLUK VE BERABERLİK ÇOK ÖNEMLİ''

Dönemin efsane başkanlarından Elazığspor'u 3.lige düşme potasından alan ve 34 maç hiç mağlup olmayarak Elazığspor'u ardı ardına 2 şampiyonluk yaşatarak Elazığspor'u süper lige çıkartan efsana başkan Akın Şatıroğlu, kıssadan hissse, birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunun altını çizdi. Bilhassa sponsporluk ve verilen sözlerin tutulduğu takdirde çok daha güven ortamı oluşacağını ve başarının gelebileceğini belirtti.
SERHAT GÜLLER BAŞARI DİLEDİ

Tecrübeli ve sportmen teknik direktör Serhat Güller, işlerinin hiç kolay olmadığını kısadan hisse belirtti ve başarılar diledi.Spor Adamı bilhassa Anadolu’nun sesi Ahmet özer, Edirne’ye özel ekip ve kamera göndererek Edirne halkına mikrofon uzattı şehrin temponu tuttu ve Edirnespor halkının sesine ses verdi. Türkiye’de bir ilki yaptı spor Adamı Ahmet Özer.

Marka Futbol canlı yayında da çok güzel bir Edirne ve Nabi Kırmızı havası estirdi. Nabi Kırmızı Teşekkür etti.

Marka Futbol spor programı, her hafta Pazartesi sürpriz konu ve konularla Rumeli Tv'de Türk Futboluna ışık tutuyor…

 

MARKA FUTBOL 5.BÖLÜMÜ NEFESLERİ KESTİ

 

Pazartesi günleri Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli Tv'de Marka Futbol programında Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Adamı Adnan Çoban ve Akın Şatıroğlu yorumluyor.

Türk Futbolunun nabzını tuttu. İzleyebilirsiniz paylaşabilirsiniz. Soru, görüşleriniz ve düşünceleriniz bizler için önemli.

NOT: Haber video Galeri kısmından Marka Futbol ‘un 12 Eylül 2022 Pazartesi günkü canlı yayınını (5.Bölümünü) izleyebilirsiniz.

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

28 Eylül 2022 Çarşamba
Göztepe işte yeni teknik direktörü
28 Eylül 2022 Çarşamba
Yılmaz Vural Marka Futbol'da