21 Nisan 2012 Cumartesi


 

ELAZIĞ UYGUN ADIM GELİYOR

 Tarihte yer değiştiren şehir olarak yer alan, en büyük hidroelektrik enerji santrallerinden birini barındıran güneydoğunun en büyük kentlerinden birisi olan HARPUTUN aşağı şehri ELAZIĞ futbola aşıladığı elektrikle FIRAT ın kenarından yola çıktı geliyor..

 2004 de mola verdiği süper lige uygun adımlarla geliyor.. yer değiştiren şehrin güzide takımı artık yer değiştirmek üzere yeterince mola verdin ELAZIĞSPOR  senin yerin süper lig.

 2010-2011 sezonunda AKIN ŞATIROĞLU yönetiminde çok büyük mücadeleler verildi.. maddi manevi çok büyük fedakarlıklar yapıldı.. İşin en güzel tarafı Bank Asya da yeter demeyip yoluna devam etmesiydi.. her şeye rağmen her zorluğa rağmen.. yılmadan yorulmadan hedeften hiç sapmadan ilerlemek her takımın her yönetimin kolay kolay yapacağı bişey değildi.. Ama başarmak üzereler.. AKIN Başkandan görevi devralan SELÇUK CENGİZ ÖZTÜRK Başkan tempoyu hiç bozmadan Bayrak yarışını devam ettiriyor inşallah o bayrağı ELAZIĞ ATATÜRK stadının santra yuvarlağına dikecektir.. ELAZIĞ ın zamanı geldi.. olması gereken takım artık ..

Bülent Hoca 3 maçta 7 puan çıkarttı kolay bir şey değil.. nedenmi? Ligin bitimine çok az kala tam hedefe kilitlenmiş bir takıma geleceksin.. şehir büyük bir beklenti içinde, her maç final niteliğinde ve çok tanımadığı bir takım.. kendi oyun mantalitesini yerleştirmeye vaktinin olmadığı bir ortamda takım alıp başarının devamının mutlak olduğu bir ortamda 7 puan toplayıp şampiyonluğun en büyük adayı olarak devam ettirmek her kesin harcı değil.. o yüzden kısa sürede çizgiyi aynı şekilde devam ettirmesi elbette ki büyük başarı..

Bülent hoca ve inanmış bir yönetim ve en önemlisi yaz kış yağmur çamur demeden takımı destekleyen GENÇLİK 23 VE NARKOZ taraftar gruplarının rüzgarını arkasına alan ELAZIĞSPOR ipi göğüsleyecektir .

 ELAZIĞSPOR Bülent hocayla finişe varacaktır. Kendisi bu saatten sonra psikolojik motivasyonu en üst seviyede tutmaya çalışacaktır Tüm Elâzığ’ında  bir fazla destekle devam etmeleri mutlaktır, tüm halkın desteğini bir fazlasıyla sürdürmesi gerekir.. itici güç çok önemli.. yönetim, futbolcular koca bir sezonun yorgunluğu stresi içinde buraya kadar geldiler bundan sonra sahada telafisi olmayan maçlar var artık ve bu sahada savaşan insanlara itici güç olmak artık taraftarların görevi..12.adam sayesinde o futbol takımı, teknik heyeti ,futbolcular, yönetim hedefe daha bir iştahla ulaşmak için inanın daha büyük efor harcayacaktır..

 matematiksel olarak daha henüz bir şey bitmiş değil ama benim kendi kanaatime göre bu işi güney doğunun yeni süper lig yıldızı Elazığspor olacaktır..

 Her şeyiyle süper lige hazır ,sahasıyla ki dahada büyüyecek sanırım.. Taraftarıyla.. gelişen konumuyla süper lige hazır.. kendilerine başarılar diliyorum.. saygılarımla..

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza