11 Kasım 2018 Pazar

Elazığspor’un 3-2’lik galibiyeti ile sona eren Eskişehirspor maçının ardından teknik direktörler Orhan Kaynak ve Fuat Çapa’nın açıklamalarda bulundu.

ELAZIĞSPOR CEPHESİ

Orhan KAYNAK: "İnşallah Elazığspor yaşamaya devam eder"

TY Elazığspor Teknik Direktörü Orhan Kaynak, geçen hafta olduğu gibi maça gol yiyerek başladıklarını belirterek:

“Oyuncularım gerçekten bu kulüp için iyi mücadele ediyor. Bizi yalnız bırakmayan herkese tekrar teşekkür etmek istiyorum. Oyuncularım inançlı ama biliyorsunuz kulüpte yaşananları. İnşallah bundan sonraki süreçte destekler artar. Sağ olsun Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz prim sözü verdi, yardımcılarını gönderdi. Necati Erdem’e teşekkür ediyoruz prim desteklerinden dolayı. Gol yiyerek başlamamıza rağmen ikinci yarıda goller bulduk. 10 kişi oynarken oyuncularımıza dışarı at dememize rağmen 1015 pasın ardından gol yedik. Bazen oyunun kazanma stresini aşamıyoruz. Bugün böyle oldu. İnşallah bundan sonra kazanmaya devam ederiz. İhtiyacımız var. Ayaklarına, yüreklerine sağlık oyuncularımın, teşekkür ediyorum” dedi.

Eskişehirspor maçının 3 puandan öte olduğuna da dikkat çeken Kaynak:

“Bu maç mutlaka kazanılmalıydı. Şu an personel, teknik heyet ve futbolcular var. Bir şeyler yapılması lazım. Eskişehirspor çok kötü durumda ama başında yönetim var. İrfan Yumakgil yönetimi istifa etti. Bilmiyorum bu süreçler kayyuma mı kalsaydı iyiydi. Kongre kararı alındı. Yönetimsel çok bilgim yoktur ama saha içini yapmaya çalışıyoruz. Kulüp personellerimiz çok büyük fedakarlık yapıyorlar. Deplasmanlara gittiğimizde iş adamları bir şeyler yapmaya çalışıyorlar.

Haftaya nasıl gideceğiz bilmiyorum. Kulüpte sıkıntılar var. Belediye başkanımız sağ olsun yiyecek gönderiyor. O da çıkmasa yandık. Hatay maçına 3 futbolcum hasta çıktı. Sahiplenilmesi lazım bir an önce. Her şeye rağmen mücadele ediyoruz. İnşallah Elazığspor yaşamaya devam eder” ifadelerini kullandı.
 
 ESKİŞEHİRSPOR CEPHESİ

Fuat ÇAPA/ “İyi mücadele ettik ama…”

Elazığspor ile oynanan maçın ardından açıklamalarda bulunan Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat çapa geçmişteki deplasman maçlarından daha iyi bir mücadele ortaya koyduklarını belirtti.

Çapa açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Oyuna iyi başladık. Erken bir gol bulduk. Daha iyi mücadele etmeye başladık. Ama duran toptan yediğimiz gol bizi biraz sersemletti. İkinci yarı öncesinde bazı uyarılarda bulunmuştuk. Fakat 2. yarı başlar başlamaz duran toptan bir gol daha yemek bizi bocalattı. Ama bulduğumuz 2. golden sonra baskı kurduk, fakat sonuç almamıza yetmedi.
Diğer deplasman maçlarından daha iyi oynadık. Daha ilerde daha iyi sonuçlar alacağız. Rakip takımı kutluyorum." dedi

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı