11 Mayıs 2023 Perşembe

2022-2023 futbol sezonunda 2.Lig Beyaz Grup'ta yer alan zirvenin sahibi Kocaelispor'da Başkan Engin Koyun, yılın başkanı seçildi...
 
KOCAELİSPOR BAŞKANINA ANLAMLI ÖDÜL
 
Sporun ve sporcunun dostu olan spora vede sporcuya katkılarını esirgemeyen Kocaelispor Başkanı Engin Koyun'a anlamlı ödül.
 
ENGİN KOYUN YILIN BAŞKANI
 
Her yıl geleneksel hale dönüşen, bu sene ise 9'uncusu düzenlecek Türkiye'nin en prestijli  ödül töreni Marka Futbol ödül töreninde spora vede sporcuya desteklerinden ötürü Kocaelispor Başkanı Engin Koyun layık görüldü.

 
KOCAELİSPOR'DAN 3 FUTBOLCU YILIN 11'İNE SEÇİLDİ
 
2.Lig'de Yılın en iyi altın 11'ine ( Yılın en iyi Altın Karmasına) Kocaelispor'dan 3 oyuncu seçildi. Yılın forveti Samet Ali Kaya, yılın ortasaha oyuncusu Mert Çölgeçen ve yılın kalecisi Gökhan Değirmenci seçildi.
 
MARKA FUTBOL 2023 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
 
Spor Adamı  Anadolu'nun sesi Ahmet Özer idaresinde Türkiye'de bir ilke imza atarak, süper Lig'den 3.Lige kadar her yıl geleneksel hale gelen Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren vede yankı uyandıran Marka Futbol 2023 ödül töreni  bu sene Kocaeli'de Kocaelispor'un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
 
ÖDÜLLER KOCAELİ'DE SAHİPLERİNİ BULUYOR!
 
Marka Futbol seçimlerini bu sene taraftaara değilde üst düzey futbol adamlarından oluşan Jüri'ye seçtirdi. Üst düzey futbol adamlarından oluşan Jüri'de Spor Adamı Ahmet Özer, teknik direktör Volkan Demirel, Ertuğrul Sağlam ve Serhat Güller vede Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak bulunuyor. 
 
KOCAELİ'YE 8 HAZİRAN'DA YILDIZLAR YAĞACAK
 
8 Haziran 20223 Perşembe günü saat 15:00'te özetle Kocaeli'de, Süper Lig'den 3.Lige lig lig yılın klüp başkanları, yılın teknik adamları, yılın en iyi 11'leri, yılın spor programları, yılın hakem ve hakem yorumcuları, onur ödülleri vede birçok dalda ödüller sahiplerini buluyor özetle Kocaeli'ye yıldızlar yağacak. 
 
Marka Futbol 2023 yılın ödül töreni 8 Haziran 2023 Perşembe günü Kocaeli'de, Türkiye saatleri: 15:00'i gösterdiğinde görkemli ve üst düzey katılımla sahiplerini buluyor.


 
Sürprizlere açık ol Türkiye…
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası