17 Ağustos 2019 Cumartesi

GİRESUNSPOR’DAN MAĞLUBİYET YORUMU

Tarihinde ilk defa 1.Lig’de maça çıkan Menemenspor’a evinde, onca maliyeti yüksek transfer yaptırmasına rağmen 2-0 mağlup olan Giresunspor’da

Teknik Direktör Erkan Sözeri, açıklamalarda bulundu…

Erkan Sözeri’den inleyen nağmeler !

Sözeri, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmaya çok istekli ve arzulu başladıklarını belirtti.

 

Rakiplerinin ligin yeni ekibi olduğunu ve kapalı oynayacaklarını tahmin ettiklerini dile getiren Sözeri, şöyle devam etti:
 

"Öyle de bir oyun ortaya koydular. Oyunu daha çok kenarlara alıp beklerimizi oyuna dahil etmek istedik. Zaman zaman da ilk yarıda bunda başarılı olduk. Başarılı olduğumuz zamanlar bir iki pozisyon bulduk. Ancak iyi takım kurmanın, şampiyonluğa oynamanın bu tarz handikapları ister istemez oluyor. Bugün de onu yaşadık. Hemen hemen tüm maçlarımızı bu tarzda oynayacağız. Belki zor olacak bazı maçlar. 1-0, belki 2-1 kazanacağız."

Sözeri, yeni bir takım olduklarına işaret ederek, "Bazı oyuncularımızın form durumları tam oturmadı. Yeni bir takımız. Zamana yaymak gerekir. Biz hedefimizden asla vazgeçmeyeceğiz." diye konuştu.
 

"Taraftarlarımızı biraz üzdük. Hayal kırıklığına uğramasınlar. Çünkü biz asla vazgeçmeyeceğiz." diyen Sözeri, sözlerini şöyle tamamladı:
 

"Bu 42-43 yıllık özlemi bitirmek için daha çok çalışacağız. Erkan Sözeri bu özlemi bitirmek için burada. Hemen bir mağlubiyetle vazgeçmeyeceğiz. Ben de teknik heyetim, oyuncularım ve hatta yönetimimiz de. Bunu bir kaza olarak değerlendirebiliriz. Rakibe çok pozisyon vermedik. Bir duran top ve sonlarda yediğimiz gol skoru belirledi." ,

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı