04 Şubat 2012 Cumartesi


Marka Futbol olarak diyoruz ki bu ülke çok köpek gördü. Markuz Türk Tarihinden bu güne çok köpek soylarının hakkından geldi yine de gelir.  Ey Yavşak Fransalılar. Sizler Çanakkale’de dedelerimizi iyi tanırsınız. Annelerinizde bizleri iyi tanır. Yani Türkleri bir sorun AnnelerinizeSizin bu yaptığınızı sanmayın ki tarih unutur. Sanmayın ki Türkiye unutur. Sanmayın ki Dünya’da itibarı,  Türkiye’de istikrarı Sağlayan Adam Gibi Adam Recep Tayyip Erdoğan unutur. Keserde döner sapta bir gün gelir devranda
.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!

Ermeni tasarısı sebebiyle gergin olduğumuz Fransa Hükümeti, Platini’ye ‘Türkiye’nin açığı varsa en ağır cezayı verin’ diyerek baskıda bulunuyor.
Hatırlayanlar çok iyi bilir.. UEFA Başkanı Michel Platini, çok yaklaştığımız 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı elimizden alıp ülkesi Fransa’ya vermişti. Yine yakın zamanda Fransa’yla yaşadığımız ‘Ermeni Soykırımı Yasa Tasarısı’ kavgası da hafızalarımızda.

Şimdi bunun konumuzla ne alakası var diyebilirsiniz. Fakat Nyon’dan alınan son bilgiler hiç de iç açıcı değil. Buna göre sürtüşme yaşadığımız Fransa hükümeti, Platini’ye baskı yaparak ‘Türkiye’nin bir açığı varsa en ağır cezayı verin’ diyerek ülkemize bir büyük yara daha vermenin niyetinde ve bugün yapılacak kongrede çıkacak karar ve devamındaki uygulama süreci çok önemli.

 

İşte UEFA’nın Cas’a yolladığı Cornu açıklaması

 

-UEFA avukatlarının CAS’a yolladıkları Cornu açıklaması, dün gazetemizin eline geçti.. Buna göre F.Bahçe yöneticilerinin iddia ettiği gibi UEFA müfettişi Pierre Cornu, Türkiye Futbol Federasyonu’ndaki herhangi bir yetkiliden kişisel yorum almamış..

-İŞTE o belgenin çevirisi: “TFF yetkililerinin Mr. Cornu ile yaptığı konuşmada kişisel bir yorum veya görüş bildirmedikleri kaydedilmiştir. Diğer yandan Türk medyasında yer alan haberlerden bunun doğru olduğu ortaya çıkıyor. Soruşturmaya yönelik ayrıntılar ve Etik Kurulu’nun raporu şimdi elimize ulaştı. Biz kişisel açıklamalara inanıyoruz ama lütfen bir sorunuz olduğunda bize söyleyin. Saygılar Adam Lewis


HABER : MARKA FUTBOL YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ÖZER


 

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası