11 Nisan 2019 Perşembe

1.Lig’de küme düşmeme mücadelesi veren Eskişehirspor'un rakibi Elazığspor’da kriz çıktı…


ELAZIĞSPOR’DA MUHAMMET İLDİZ KRİZİ

Eskişehirspor'un bu haftaki rakibi Birevim Elazığspor'da büyük umutlarla transfer edilen Muhammet İldiz, Antalya’da izinsiz olarak kampı terk etti. Elazığspor yönetimi İldiz için noter tespiti yaptırdı.


 Ara Transfer Dönemi’nde Giresunspor’dan transfer edilen ve Bordo-Beyazlı Formayla 3 maça çıkan 27 yaşındaki gurbetçi oyuncu Muhammet İldiz’in, özel sorunları ve maddi sıkıntıları nedeniyle Elazığspor’dan ayrıldığı ortaya çıktı. 

Liglere verilen milli arada Antalya’da yapılan kampta Muhammed İldiz’in Başkan Selçuk Öztürk ve Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar’la görüşerek sorunlarını ve sıkıntılarını iletip para konusunda destek istedi. Çözüm arayışları devam ederken, Muhammet İldiz, eşyalarını toplayarak kamptan izinsiz olarak ayrılıp ailesinin yanına gitti. 

Bu gelişmelerin ardından Elazığspor yönetimi, Muhammet İldiz’in kampı izinsiz terk etmesinin ardından bu oyuncunun çalışmalara katılmadığını tutanaklarla tespit ettirip, haklılığını ortaya koydu. 2017-2018 Futbol Sezonu’nun Ara Transfer Dönemi’nden Gaziantepspor’dan 1,5 yıllığına transfer edilen ve Elazığspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen alacakları ödenmediği için TFF’ye başvurup serbest kalan Muhammed İldiz’in yine maddi problemler nedeniyle Elazığspor serüveni 2. kez sona ermiş oldu. 

Konuyla ilgili olarak Bordo-Beyazlı Kulüp şu ana kadar henüz bir açıklama yapmadı.


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı