28 Nisan 2019 Pazar

Trabzonspor’un deplasmanda Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından Erman Toroğlu maçı yorumladı…

FENERBAHÇE TOP FALAN OYNAMADI


Trabzonspor Fenerbahçe’nin arkasına sarkamadı. Nwakaeme de oynayamadı. Ben olsam değişiklikler de ne Yusuf’u alırım ne de Abdülkadir’i, Nwakaeme’yi alırdım.

Trabzonlu futbolcu topu alıp giderken yardımcı hakem bir bayrak kaldırdı. Orada ne verdiğini merak ediyorum. Hiçbir şey göremedim pozisyonda. Hemen oyunu başlattılar top gitti faul oldu gol oldu. Pozisyonda Trabzonlu futbolcu da delirdi. Ne verdiği belli değil. Ne olduğunu anlayamadım.

Fenerbahçe takımı gol atıyor ve tüm futbolcular üst üste atlayıp seyirci falan seviniyor. Bunlara Fener’in sevinmemesi lazım. Fenerbahçe top falan oynamadı. 10 kişi Avrupa’da yakalansa lime lime ederler.

Gol bence yüzde yüz kaleci hatası. Top kimseye değmiyor orada. Çok iyi oynadı bugün ama golde hatalı.

Yusuf’un Hala Daha altyapısı dolacak. Biraz daha farklı çalışacak. Abdülkadir de öyle. Biraz daha güçlenseler çok daha iyi olacak.

(Volkan’ın canlı yayında Trabzonspor’un analistini tehdit etmesiyle ilgili) Bu tip futbolcular belli. Nere giderseler aynı tepkileri görüyorlar, küfür yiyorlar. Peki diğerlerine neden tepki gelmiyor? Bu tip adamlar belli bu çıbanları kulüplerin temizlemesi gerekiyor.

 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya-Trabzon maçı ertelendi
25 Ocak 2020 Cumartesi
Kara Kartal'ın çöküşü
25 Ocak 2020 Cumartesi
Galatasaray'da sular durulmuyor…
25 Ocak 2020 Cumartesi
Beşiktaş'ta sular durulmuyor
25 Ocak 2020 Cumartesi
Malatya'da imzalar atıldı