04 Eylül 2023 Pazartesi

Fenerbahçe ve Galatasaray, Beşiktaş'a göre 2 adım önde
 
Fenerbahçe ve Galatasaray, Beşiktaş'a göre 2 adım önde Trabzonspor ise şampiyonluk yarışında kesin olarak olmayacak. Fakat Bjelica'nın kulağının çekilmesi lazım.
 
Bjelica formayı adaletli dağıtmıyor hele hoca Trabzonlu futbolcularla hiç uğraşmasın. Bir de ben 4-5 Hırvat veya 4-5 aynı ülkeden olan transferlere genel olarak karşıyım.
 
İcardi inşallah sakatlanmaz, adam keyif veriyor. İcardi tamam gol kralı olur ama şu andaki görüntüyle olamaz. Galatasaray'ın orta sahası, kenarları şu anda yetersiz. Şu anda Galatasaray İcardi'nin sırtına binip gidiyor.
 
Aboubakar çok iyi oyuncu takımı idare ediyor, Aboubakar için takım kaptanı olacak diyorlar ama İcardi Aboubakar'dan iki tık daha iyi golcü.
Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu kendine dikkat etmeli, özel hayatı mı kötü gidiyor, geç mi yatıyor erken mi kalkıyor... Kerem geriye doğru gidiyor.
 
Galatasaray'ı iyi bilenlerden telefon alıyorum içeriden bilgi alıyorum Galatasaray'ın gidişatı iyi değil (Dursun Özbek transfere bir hayli para harcaması üzerine...) diyorlar. Beşiktaş Fikret Orman döneminde bunu 1 sene yaptı şimdi kımıldıyamıyorlar adım atamıyorlar. 
 
Altay Bayındır'a haksızlık yapıldı, kendisinin de hataları vardı şimdi daha iyi anlamıştır. Altay iyi bir kaleci. 
 
Fenerbahçe'nin hedefi 4 sene 5 seneyse 37 yaşındaki Dzeko'yu nasıl alırsın? Eğer hedef bu sene şampiyon olmaksa...

 
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza