11 Mayıs 2023 Perşembe


FIRAT GÜL YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ

2.Lig Beyaz Grup'ta yer alan zirvenin sahibi Kocaelispor'da teknik direktör Fırat Gül, 2022'inin ardından 2023'tede yılın teknik direktörü seçildi.

 
 
FIRAT GÜL'DEN BAŞARILI PERFORMANS
 
TFF 2. Lig'de başarılı bir performans gösteren Kocaelispor'da Teknik Direktör Fırat Gül önemli bir ödüle daha layık görüldü. 
 
41. lig maçına çıkacak olan Teknik Direktörümüz Fırat Gül’ün, lig maçlarında topladığı puan ve istatistikleri.

 
Gül, 2022 Marka Futbol tarafından 2.Lig’in en başarılı teknik direktörü seçildi, 2023'de ise yine seçildi.

 
''ÖDÜLÜNÜ TÖRENDE ALMIŞTI''
 
İstanbul Zeytinburnu’nda düzenlenen Marka Futbol 2022 Ödül Töreni'nde plaketini alan Fırat Gül, başarının tek başına olmadığını ifade ederek camiasına teşekkür etti. Gecede futbol dünyasından birçok isim ödüllerini aldı.
 
''ENERJİYİ YÜKSELTİR''
 
Fırat Gül ödül alırken yaptığı konuşmasında, “Marka Futbol ve değerlendirmeyi yapan jürideki futbol adamlarına çok teşekkür ederim, futbol gibi bir takım sporunda bireysel ödül almanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Motivasyonu ve çalışma enerjinizi yükseltir demişti.
 
 
''EN BÜYÜK ÖDÜL KUPA''
 
Bu yüzden bu ödül benim için her zaman önemli bir yerde olacak. Ama sizde takdir edersiniz ki futboldaki en büyük ödül sezon sonu kaldırılan kupalardır. Kupalarda başkan, yönetim, taraftar, futbolcu, teknik direktör, yardımcı antrenörler, personel ve basın hak sahibidir  demişti.
 
 
''KOCAELİSPOR’A BORÇLUYUM''
 
Bu yüzden kupalar en büyük ödüldür futbolda. Burada olmamı sağlayan başta Kocaelispor camiasına çok teşekkür ediyorum, bu başarıyı Kocaelispor’a borçluyum. İnanıyorum ki en büyük ödülü sezon sonunda hep beraber alacağız. Herkese teşekkürler” dedi.
 
KOCAELİSPOR'DAN 3 FUTBOLCU YILIN 11'İNE SEÇİLDİ
 
2.Lig'de Yılın en iyi altın 11'ine ( Yılın en iyi Altın Karmasına) Kocaelispor'dan 3 oyuncu seçildi. Yılın forveti Samet Ali Kaya, yılın ortasaha oyuncusu Mert Çölgeçen ve yılın kalecisi Gökhan Değirmenci seçildi.
 
 
MARKA FUTBOL 2023 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
 
Spor Adamı  Anadolu'nun sesi Ahmet Özer idaresinde Türkiye'de bir ilke imza atarak, süper Lig'den 3.Lige kadar her yıl geleneksel hale gelen Türkiye ve dünya'da büyük ses getiren vede yankı uyandıran Marka Futbol 2023 ödül töreni  bu sene Kocaeli'de Kocaelispor'un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
 
ÖDÜLLER KOCAELİ'DE SAHİPLERİNİ BULUYOR!
 
Marka Futbol seçimlerini bu sene taraftaara değilde üst düzey futbol adamlarından oluşan Jüri'ye seçtirdi. Üst düzey futbol adamlarından oluşan Jüri'de Spor Adamı Ahmet Özer, teknik direktör Volkan Demirel, Ertuğrul Sağlam ve Serhat Güller vede Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak bulunuyor. 
 
KOCAELİ'YE 8 HAZİRAN'DA YILDIZLAR YAĞACAK
 
8 Haziran 20223 Perşembe günü saat 15:00'te özetle Kocaeli'de, Süper Lig'den 3.Lige lig lig yılın klüp başkanları, yılın teknik adamları, yılın en iyi 11'leri, yılın spor programları, yılın hakem ve hakem yorumcuları, onur ödülleri vede birçok dalda ödüller sahiplerini buluyor özetle Kocaeli'ye yıldızlar yağacak. 
 
Marka Futbol 2023 yılın ödül töreni 8 Haziran 2023 Perşembe günü Kocaeli'de, Türkiye saatleri: 15:00'i gösterdiğinde görkemli ve üst düzey katılımla sahiplerini buluyor. 

 
Sürprizlere açık ol Türkiye…
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

04 Ocak 2024 Perşembe
Esenler Erokspor İddialı
04 Ocak 2024 Perşembe
Marco Paixao Şanlıurfaspor'da
03 Ocak 2024 Çarşamba
Pazarspor'da yeni hoca belli oldu
03 Ocak 2024 Çarşamba
Bursa'da Seçim
03 Ocak 2024 Çarşamba
Türkiye'de temel sorun prim