19 Nisan 2023 Çarşamba

Galatasaray Spor Kulübü’nün 18 Nisan Salı günü başlattığı kombine yenileme satışlarının ilk gününde adet bazında rekor kırıldı...
 
TARİHİ REKOR
 
Sarı-kırmızılı taraftarlar Kombine ve VIP koltuk yenileme döneminin ilk gününde, kulüp tarihindeki en yüksek ilgiyi gösterdi.
 
EN YÜKSEK SATIŞ ADEDİNİN YÜZDE 40 ÜSTÜNDE
 
Galatasaray’ı tekrar seyretmek için şimdiden koltuğunu almak isteyen sarı-kırmızılı taraftarlar, kombine yenilemesinde en yüksek rakama ulaşılan geçen senenin ilk gün satış adedine göre yüzde 40 artış gösterdi.
 
6 YILIN İLK GÜN SATIŞ TOPLAMINA BİR GÜNDE ULAŞILDI
 
Galatasaray, daha kapasiteli olan yeni stadına geçmesiyle birlikte daha yüksek seyirci sayılarına ulaştı. Son 10 yılın ilk gün satışları baz alındığında en yüksek adet satış rakamına ulaşan sarı-kırmızılı kulüp, Son 10 yılın içindeki 6 senenin ilk gün satışlarının toplam adedinden fazla kombineyi bir günde satarak tarihinde bir ilke daha imza attı.
 
HAFTALIK SATIŞLAR TEK GÜNDE GEÇİLDİ
 
18 Nisan 2023’te gerçekleşen bir günlük adet satış rakamı, son 10 yıldaki haftalık satışlar baz alındığında 4 yılın haftalık adet satış rakamının üstünde yer aldı.
 
Sarı-kırmızılı taraftarlar, geçen yıl aldığı kombinelerin yüzde 10.89’unu ilk gün yeniledi.
 
Kaliteli kadrosu ve teknik direktörü Okan Buruk’un saha içi önderliğinde taraftarlarına bu sezon Futbol şöleni yaşatan Galatasaray, yarattığı bu enerjinin karşılığını tribünde alıyor. Yıldızlarla dolu kadrosuyla önümüzdeki sezon Avrupa sahnesine rekabetçi şekilde dönmesi beklenen Galatasaray, taraftarını heyecanlandırıyor.
 
Galatasaray, kısa sürede bu rakamların katlanmasını ve bu sezon olduğu gibi önümüzdeki sezon da dolu tribünler önünde taraftarlarına futbol ziyafeti vermeyi planlıyor.
 
İÇ SAHADA YENİLMİYOR
 
Bu sezon evinde hep dolu tribünlere karşı rakiplerini ağırlayan Galatasaray, seyircisi önünde oynadığı son 10 maçta da sahadan galibiyetle ayrıldı. Spor Toto Süper Lig’de iç sahada oynanan maçlarda en yüksek seyirci sayısına ulaşan sarı-kırmızılı kulüp, Süper Lig 2023-24 sezonunda da taraftarıyla zaferlere yürümeyi hedefliyor.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza