16 Ocak 2015 Cuma

 
Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer ve 35 yılın tecrübesi hocaların hocası Giray Bulak ve Türk futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran efsane başkan Halil Ünal'ı konuk ediyor.

 35 YILIN TECRÜBESİ HOCALARIN HOCASI GİRAY BULAK,

 MARKA FUTBOL'UN MARKASI SPOR ADAMI AHMET ÖZER 

  VE EFSANE HALİL ÜNAL İLE DOBRA DOBRA !  
 

35 yılın tecrübesi Hocaların hocası Giray Bulak ile Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in hazırladığı profosyonel ve klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha Programında 19 Ocak 2015 Pazartesi akşamı 21:00 'de Eskişehirspor ve Kulüpler Birliği başkanlığı yapmış Halil Ünal'ı konuk ediyor.
 HALİL ÜNAL (EFSANE BAŞKAN) GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR 

Uzun yıllar başarıyla Eskişehirspor'un kulüp başkanlığını yapmış, Süper Lig'de 18 takımın oylamaları doğrultusunda kulüpler birliği başkanı seçilmiş ve bu görevide başarıyla ifa etmiş, değerli futbol adamlarımızdan sayın Halil Ünal, Marka Futbol'un markası Spor Adamı Ahmet Özer ve 35 yılın tecrübesi hocaların hocası Giray Bulak'ın birlikte icra ettikleri Tv 5 Ekranlarında her pazartesi saatler 21:00'i gösterdiğinde Tarafsız Saha programında konuk oluyor.
 


 
Her hafta pazartesi akşamları saatler 21:00'i gösterdiğinde TV 5 ekranlarında süpriz konu ve konularla Türk futboluna damgasını vuran Tarafsız Saha spor progmamı bu haftada seçkin konu ve konuklarla yine her hafta olduğu gibi bu haftada Türk Futboluna damgasını vuracak.
 
 
 SES VER TÜRKİYE SES VER 
 
 
Unutma Türkiyem ! Hocaların hocası Giray Bulak ve Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in olduğu her yer reytingtir. Bu program kaçmaz Türkiye !


 
 HALİL ÜNAL (EFSANE BAŞKAN) KONUK OLUYOR   
 
 


 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası