23 Aralık 2014 Salı

GİRAY BULAK VE AHMET ÖZER

MİLYONLARI EKRAN BAŞINA KİTLEDİ

Hocaların hocası 35 Yılın tecrübesi Giray Bulak, sunucu Hüseyin İbrahimoğlu ile Marka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer, her hafta süpriz konu ve konularla Türk futboluna damgasını vurmaya devam ediyor.TARAFSIZ SAHA TÜRK FUTBOLUNA DAMGASINI VURDUMarka Futbol'un Markası Spor Adamı Ahmet Özer'in profosyenel  ve klas yorumları ile renk kattığı, Hüseyin İbrahimoğlu'nun sunduğu, Tarafsız Saha Programı 22 Aralık Pazartesi akşamı 21:00'i gösterdiğinde TV 5 ekranlarında, tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Giray Bulak'ın klas yorumlarıyla Türk Futboluna damgasını vurdu ve milyonları ekran başına kitledi.  TARAFSIZ SAHA TÜRK FUTBOLUNUN NABZINI TUTTU  


 
TV 5 ekranlarında yayınlanan Tarafsız saha programında, her hafta bir birinden seçkin konu ve konularla Türk Futbolunun nabzını tutmaya devam ediyor.
GİRAY BULAK VE AHMET ÖZER

İZLEYEN MİLYONLARI FUTBOLA DOYURDU


Program içerisinde, Süper Lig'de haftanın oynanan maçlarının kritikleri, Trabzonspor'un gergin Kongresi, Türk futbolunun gelindiği noktayı, Türk hakemliğinin gelindiği noktayı, Türk futbolunun kanayan yaralarını, gibi bir çok konuda ''Tarafsız Saha Programı'' Türk futbolunun nabzını tuttu vede değerli futbol adamlarımızdan Ahmet Özer ve tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Giray Bulak'ın klas yorumlarıyla izleyen milyonları futbola doyurdu.


NOT: 29 Aralık Pazartesi akşamı 21:00'i gösterdiğinde TV 5 ekranlarında, tecrübeli sportmen teknik direktörlerimizden Giray Bulak ve Ahmet Özer'in klas yorumlarıyla Türk Futboluna damgasını vurmaya devam edecek. Bu program kaçmaz Türkiye ! Pazartesi akşamları kimseye söz vermeyin.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza