04 Aralık 2018 Salı

İçerde Gazişehir Gaziantep karşılaşmasında yaşanan 5-1'lik mağlubiyetin yankıları sürüyor. Giresunspor dün gece yönetim kurulu toplantısı yaptı…
 
GİRESUNSPOR ÇOK ÜZÜNTÜLÜ
 
1.Lig ekiplerinden Giresunspor'un başkanı Mustafa Temel Bozbağ, "Kimse endişelenmesin, Giresunspor kaosa girmez" dedi ve önemli açıklamalarda bulundu.
 
Giresunspor'un başkanı Mustafa Temel Bozbağ,

içerde Gazişehir Gaziantep karşılaşmasında yaşanan 5-1'lik mağlubiyetin üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti


Kendileri açısından ilk ve ikinci yarıların çok farklı değerlendirilebileceğini ifade eden Bozbağ, "Maçın skoru aldatıcı olabilir. İlk yarı ile ikinci yarı çok farklı. İlk yarıda 3-4 net pozisyonumuz vardı, değerlendiremedik. İkinci yarı 1-1'i bulduk ama sonrası çok farklı gelişti." diye konuştu.
 
Yönetim kurulu olarak 20-27 Aralık'ta olağanüstü genel kurul yapılması için karar aldıklarını ve hazırlıkları tamamladıklarını kaydeden Bozbağ, şunları söyledi:
 
"2012 yılında bu kulübe talip olduğumda Giresunspor çok büyük sıkıntıdaydı. 15 aslan gibi yönetici ile taşın altına elimizi soktuk. Daha önce 'Giresunspor'a hizmet edemeyeceğimizi anladığımız an kongre kararı alırız' dedik. Bundan daha doğal bir şey olabilir mi? Ben de bu memleketin çocuğuyum ve Giresunspor'u hiçbir zaman sıkıntıya sokacak bir işin içinde olmadığımı her zaman söyledim."
 
Mustafa Temel Bozbağ  "Kimse endişelenmesin, Giresunspor kaosa girmez"
 
Bozbağ, Giresunspor'un kaosa girmeyeceğini, buna müsaade etmeyeceklerini vurgulayarak, "Kongre süreci olana kadar Giresunspor'u aynı şekilde yönetmeye devam edeceğiz. Korkmadan yılmadan. Kimse endişelenmesin, Giresunspor kaosa girmez. Her zaman takımımızın yanındayız." ifadelerini kullandı.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

08 Temmuz 2021 Perşembe
Karşıyaka başkanını seçti
08 Temmuz 2021 Perşembe
Altınordu'da giden gidene
08 Temmuz 2021 Perşembe
Halil Akbunar Göztepe'de kaldı