18 Mart 2023 Cumartesi

Süper Lig ekiplerinden Giresunspor'da hedef bir yandan lige tutulmak bir yandanda üye sayısını çoğaltmak...
 
GİRESUNSPOR'DA HEDEF 2828 YENİ ÜYE
 
Giresunspor'da geçtiğimiz ay seçilen klüp başkanı Nahid Yamak üye sayısını çoğaltmak için kanpanya başlattı.

 
"Giresunspor'umuzun Geleceği İçin Hedef 2828 Yeni Üye" kampanyası başladı...

 
Nahid Yamak :''Bugün Sayın Valimiz Enver Ünlü'yü makamında ziyaret ettik. Nazik ev sahiplikleri ve ilgileri için kendilerine şahsım ve camiamız adına teşekkür ediyorum. Sayın Valimize "Giresunspor'umuzun Geleceği İçin Hedef 2828 Yeni Üye" kampanyamızı anlatma imkanı bulduk. Ziyaretimiz anısına Giresunspor üye kartını ve Giresunspor formamızı takdim ettik. '' dedi.

Kalbi yeşil beyazlı renklerle atan Anadolunun sesi spor adamı Ahmet Özer'de açıklamada bulunarak Nahid Yamak başkanı yalnız bırakmalarını ve çağrısına kulak vererek bütün Giresun'luları hedef 2828 yeni üye kampanyasına katılmarını rica etti.
 
''HAYDİ GİRESUN'LULAR YEŞİL'İN YANINA BEYAZ OLMAYA''
 
Ahmet Özer: ''Giresunspor başkanı sayın Nahid Yamak'ın çağrısını çok önemli buluyorum ve katılımın ALLAH'ın izniyle inşallah çok yüksek olmasını bekliyorum'' diye sözlerine başladı.

Ahmet Özer:'' Edirne'den Ardahan'a Türkiye'nin ve dünyanın dört bir köşesindeki bütün Giresun'luları kampanyaya davet ediyoruz'' diye devam etti.


Ahmet Özer:'' Söz konusu Giresun ve Giresunspor ise gerisi teferruhattır. Haydi Giresun ve Giresunspor'lular yeşi'lin yanına beyaz olmak için, Giresunspora üye olma vakti diyoruz.'' dedi.
 

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası