13 Haziran 2023 Salı

Giresunspor başkanı Nahid Yamak,  eski kulüp başkanı Hakan Karaahmet'in kulübe olan borcunu belgeleriyle açıkladı. Yamak, ortada 52 milyon lira ususlüzlük olduğunu belirtti...
 
GİRESUNSPOR'UN ESKİ BAŞKANI 52 MİLYON ÇALMIŞ
 
Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Yamak, eski başkan Hakan Karaahmet'in kulübe olan borcunu açıkladı. Konuşmasının devamında Yamak, sinirinden ağladı.
 
İşte Nahid Yamak'ın açıklamaları;
 
-Eski kulüp başkanına prim vermiş kulüp. O hafta çok iyi bir çıkış yapmış kulüp. Kulüp eski başkana 1 milyon TL çıkış yapmış. Dekontu burada arkadaşlar. Tarihi de 23 Haziran 2021. Kasa banka raporunda bu başkana verilen prim olarak görülüyor. Herhalde çok iyi çalışmış ki prim vermişiz başkana. Buradaki ön muhasebe defterinde de eski başkan Hakan Karaahmet'in kulübe olan borcu 118 bin lira olarak gözüküyor. Diğerinde de 15 milyon olarak gözüküyor. Kulüpte gözüken 52 milyon TL'lik usulsüzlük var. Bu daha buz dağının görünen kısmı. Bakalım görünmeyen kısmında ne çıkacak onları da göreceğiz. Ben buradayım. Ben bunların hepsinin takipçisiyim. Ben 'o tribünde ağlayan çocuğun gözyaşıyım' derken, ben 'o bağıran taraftarın teriyim' derken, 'ben Giresunspor'um' derken yalan söylemedim. Bunların hesabını verecekler. Ben tek başına bile kalsam bunların hesabını herkes verecek.
 

Haber Resim Galeri

Haber Video Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

04 Ocak 2024 Perşembe
Esenler Erokspor İddialı
04 Ocak 2024 Perşembe
Marco Paixao Şanlıurfaspor'da
03 Ocak 2024 Çarşamba
Pazarspor'da yeni hoca belli oldu
03 Ocak 2024 Çarşamba
Bursa'da Seçim
03 Ocak 2024 Çarşamba
Türkiye'de temel sorun prim