16 Aralık 2012 Pazar

Milli Futbolcu Fatih Akyel,  yazılarıyla Türkiye'nin 1 Numaralı Futbol Sitesi Marka Futbol ‘da Sizler İçin Yazıyor. İşte Fatih Akyel’in Galatasaray Fenerbahçe Yazı Dizisi Sizlerle…


 

HAK EDEN KAZANSIN
Bugün Türk Telekom Arena’da müthiş bir ambiyans bizleri bekliyor. Ümit ediyorum ki son derece zevkli heyecanlı her saniyesi nefesleri kesecek derbi olacağı ümidini taşıyorum.

Gerek Galatasaray forması ile gereksede Fenerbahçe forması ile bu tip derbilerde bulunmuş ve oynamış bir milli futbolcu olarak, bu maçların havası çok farklı olur. Her iki takım adına da zorluk derecesi oldukça zor bir müsabaka.
Galatasaray, hafta içinde Türkiye kupasında 1461 Trabzon’a kendi saha ve seyircisi önünde sonuçla kupadan elendi ve taraftarını oldukça üzdü.  Fenerbahçe ise istim üzerinde ama bir gerçek var ki, derbi maçlarının asla favorisi olmaz. O yüzden biz dostuk kazansın istiyoruz.

Futbolcu kardeşlerimizin sahada güzel futbol seyrettirmelerini sonuç ne olursa olsun Fair-Play anlayışı içinde geçmesini Dostluğun kazanmasını herkes gibi bende temenni ediyorum.  Galatasaray taraftarlarının da bir taşkınlığı yer vermemelerini arzu ediyor ve hak eden kazansın diyorum.

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

01 Aralık 2023 Cuma
Vanspor'da Feyat Kıyak Mutluluğu
01 Aralık 2023 Cuma
Erol Can Akdağ sezonu kapattı
01 Aralık 2023 Cuma
Göztepe'den yeni proje
01 Aralık 2023 Cuma
Altay'da Profosyenel imza