25 Ağustos 2012 Cumartesi

KADIN KALÇASIZ FENER’DE ALEX’SİZ OLMAZ AYKUT
Aykut Kocaman tarafından, Fenerbahçe'nin Spartak Moskova ile oynadığı maçta yedek bırakılan Alex de Souza, Gaziantepspor maçı kadrosuna bile alınmaması hayretler içinde bıraktı. Spor Adamı Ahmet Özer  diyor ki; Yemek Salcasız, Kadın Kalçasız Fener'de Alex'siz Olmaz Aykut…AYKUT KOCAMAN ŞAŞIRDI ALEX YOK

Teknik direktör Aykut Kocaman, UEFA Şampiyonlar Ligi play-off turunun ilk maçında deplasmanda Spartak Moskova ile yapılan mücadelede yedek bıraktığı Brezilyalı futbolcuya, yarınki lig maçının 18 kişilik kadrosunda yer vermedi.

Alex, sosyal medyada taraftarların sorularına verdiği yanıtlarda, kararın teknik direktör Kocaman'a ait olduğunu ifade etti.

Brezilyalı futbolcu, Moskova'da yedek kaldığı maçtan sonra yaşanan süreçte sosyal medya üzerinden Kocaman'a mesaj gönderdiği iddiaları üzerine, ''Herkes benim açımdan net olarak şunu bilsin ki; hiçbir şekilde hocamızın verdiği kararlar hakkında yorum yapmam, bu konuda herhangi bir eleştiride bulunmam mümkün değildir. Hocamızın her türlü kararına sonuna kadar saygı duymakla birlikte, bununla ilgili yorum yapma hakkı da bende değildir'' şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Spor Adamı Ahmet Özer’de bu durum karşısında Aykut Kocaman ve ekibine fena çaktı.

Spor adamı Ahmet Özer diyor ki, bu dönemde oyuncu kaybetmene hiç hakkında yok haddinde yok. Bulunmuş olduğun kurum Fenerbahçe Spor Kulubü, şahsi egolarını Fenerbahçe’ye lanse edipte Fenerbahçe takımına zarar vermen ve milyonlarca Fenerbahçe’yi vede Alex sevenlerini hiç üzmeye hakkın yok sevgili Kocaman.

Teknik Direktörün en doğal hakkıdır bir oyuncu ile çalışıp çalışmamak ama bunun ne yeri 2.haftadır nede mevzu bayisi ise bu dönemdir. Eğer bir oyuncuyu takımında düşünmüyorsan gönderirsin ama göndermenin de bir zamanı ve üslubu olur.


Fenerbahçe’ye senin Avrupa kupalarında futbolculuk zamanında yaşatamadığın başarıları Alex yaşattı. Daha dün gibiydi senin futbolculuk dönemlerinde 7 tane yediğimiz Sigma Olomik maçları. Adı sanı olmayan tarihte yeri olmayan takımlara öptürüyordun Avrupa’da Fenerbahçe’mizi şimdi o televizyonda atan tutan yorumcu Rıdvan Dilmen ile.

Fenerbahçe’ye senden daha fazla hizmeti bulunmuş bu takımın kaptanlığını yapmış bir çok maçta takımını sırtlamış şampiyonlar yaşatmış daha dün gibiydi senin futbolculuk döneminde yıllarca hasretini çektiğimiz ve bir çok neslin göremediği TÜRKİYE KUPASINI getirenlerin en başındaki mimar Alex değilmiydi.


Senin bir yardımcı antrenörün var kaleci antrenörü ÖMEROVİÇ güzelim İstanbulspor takımını küme düşürdü. Sağ olsun birde kaleci çıkarttı Mert diye geleni gideni içeri alıyor hop diye çekiyor. Belki sana o vermiştir bu akılı Alex’i yolla diye. Çünkü sende biliyorsun ki Alex bu takımın ileride dönüp dolaşıp teknik direktörü olacak diye geçivermiştir belkide bu his seni Alex’siz oynamaya kılıyor.


Ha birde dersenki Alex artık 35 yaşına geldi iş yapmaz dersen bende sana şunu sormak isterim,  transferlerin Klasic ve Kuyt kaşında pardon ???

Emre Belezoğlu ile didiştin durmadan adamı kaybettin ve elinden  kaçırdın, şimdide Alex ile didişiyorsun durmadan onuda kaybedip ve elinden kaçırmak üzerisin. Pekiya bu oyuncuların yerlerini dolduracak elinde oyuncun varmı ? yada yaptığın transferlerden ?

Sevgili Aykut Kocaman, senin birde takıntılı olduğun oyuncular var  tabiri caizse bence BAL YAPMAYAN ARI bunlar gittiğin her yere götürüyorsun. Bunlardan biride ÖZER HURMACI bu adam Allah aşkına ne iş yapar. Yılda kaç maç oynar. Elini vicdanına koy gerçekten Fenerbahçe’de oynayabilecek kapasitede mi ??


Fenerbahçe’ye geldiğin günden beri futbol adına sahada pek bir şey göremiyoruz, senaryo hep aynı içeride aslan dışarıda ite kalka öyle takımlara karşı öyle maçlar varki evlere şenlik.  Öyle Fenerbahçe’mizi sıradan Avrupa takımlarına kupada elettirdin ki tam bir fiyasko.

Sayın Aykut Kocaman Fenerbahçe’nin formasını koysan bu lige birde hocaya gerek yok, kahveden Mehmet Ağa’yı takımın başına teknikk direktör yapsın o bile bu takımı mutlaka ilk ikide bitirir.

Ben yine söylüyorum, Yemek Salçasız, Kadın Kalçasız Fener'de Alex'siz Olmaz Aykut

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası