25 Ocak 2020 Cumartesi

KARA KARTAL’IN CÖKÜŞÜ

Yıllardan beri yazıp çizdiğimiz gibi ,Beşiktaş takimi geçmiş den Gelen kotu yönetimlerin akıbetine uğradı.

 Önce Yıldırım Demiroren sonrada Fikret Orman yönetimlerin son derece hoyratça vede yanlış yönetim politikaları sonucu kulüp çok zor durumda kaldı ..Fikret Orman yonetimi suresinde gelen iki şampiyonluktan sonra ,basari surecinin iyi yonetilemesi vede yapılan harcamalar ,buna paralel olarak oyuncu satışların Dan Gelen 400 milyon euro nerede ? Diye sormak gerekiyor.

Kaç yıl oldu ki ? Alt yapıdan A takima oyuncu çıkmıyor  Su anda Sadece Necip var kadroda.

Altyapıdan A takıma oyuncu çıkmayacaksa altyapıyı kapatın gitsin ,Bu yıl ki yapılan transferlerden sadece Elle tutulur Elneny ve Nkodu başka bir oyuncu yok.

Şampiyonluğa oynayan takımlara bakıldığında en kalitesiz vede yetersiz kadro sadece Beşiktaş takımında ,, Sivasspor 90 bin tl gibi Komik bir rakama kadroyu kurup ,Şampiyonluğa oynuyorsa, Istanbul’da besiktasi yenme basarisi gösteriyorsa ,Bu kadar acemice yönetim hatalarından sonra zaten basari hayaldir.


Ahmet Nur Cebi. Başkanın vede yönetiminin bu tablo karsısında tabiiki sorumluluğu yoktur , Su anda bjk takiminin 2,7 milyar tl borcu var .Transfer tahtasi kapali ,tahminim Bjk takimi bu yil 5 yada 6 bitirir.. Belkide bu durum bir firsat olabilir.

Altyapıdan oyuncu çıkarmak vede Yeni bir sayfa açmak icin.

Kara KARTALIN geleceğini inşaat etmek gerekmektedir . 1903 yolunda kurulmuş bir çınar olan kulübümüz bu durumu hak etmemektedir.

Altyapıdan oyuncuları A Takıma çıkarmak şarttır.

Barcelona Messi’yi nasil altyapıya monte edip ,A Takıma nasil çıkardıysa Beşiktaş takımında ayni sekilide çalışmalar yapabilir. Tüm Avrupa da taramalar yapılarak , alt yapıya kazandırılıp ordanda A Takıma çıkarılabilir.

Türkiye’dede yetenekli gençleri bulmak içinde okul okul gezilip ,altyapıya kazandırılmalıdır ,Doğru bir tanedir ,Başka doğru yoktur . Kartallı günler Murat Topcu.

Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

05 Eylül 2023 Salı
Bence Galatasaray iyi değil
05 Eylül 2023 Salı
FENERBAHÇE YÜZDE 50'SİNDE
05 Eylül 2023 Salı
Bursaspor'un işte yeni hocası