19 Ekim 2022 Çarşamba

Teknik Direktör İlhan Palut’lu Konyaspor’un çıkışı ve rakip kim olursa olsun oynattığı pozitif futbol spor adamı Ahmet Özer ve teknik direktör Serhat Güller’in gözünden kaçmadı ve önemli açıklamalarda bulundular.

KONYASPOR ŞAMPİYON OLUR MU?

Tecrübeli ve sportmen teknik direktör Serhat Güller, ‘’ Bu haftaki oynanan maçta son derece pozitif futbol oynadılar her zamanki gibi, kendi futbollarını ortaya koymaya çalışıyorlar dolaysıyla rakibe önce oynadıkları futbolunu kabul ettirmeye çalışıyorlar.'' diye sözlerine başladı.

Serhat Güller: ''Penaltıyı kaçırdılar, çok pozisyona girdiler. Çok üstün oynadıkları maçta 88.dakikada gelen bir topla mağlup oldular ve kaybettiler futbol ’da bunlar var.  Anadolu takımları açısından baktığımızda normal, her maçı kazanamazsınız ve bu mağlubiyet Konyaspor’dan bir şey götürmez. Eminim ki Konyaspor ve İlhan hoca bu yenilgiden çok dersler çıkaracaklar, diğer oynayacakları karşılaşma ise bu maç ışık olacaktır kendilerine diye düşünüyorum. Kaybetmesi idi Adana Demirspor ile Konyaspor 21 puanla liderliği paylaşacaklar idi ama yine söylüyorum, büyük takımların sıkıntı ve sorunlarla uğraştığı bir ortamda Konyaspor gibi, Adana Demirspor ve Başakşehir gibi camialar şampiyonluk yolunda daha önde olduğunu şuan için söylüyorum. Hata yapmadıkları takdirde ise bu şanslarını lig sonuna kadar sürdüreceklerini söylüyorum.’’ Dedi.HAKEM KONYASPOR’UN 3 TANE 100%100 PENALTISI VERMEDİ !

Anadolu’nun sesi futbol Adamı Ahmet Özer ise, Başakşehir ve Konyaspor çatır çatır top oynuyorlar. Bu hafta Konyaspor kendi evinde yenilmesine rağmen bu mağlubiyet kimseyi aldatmasın. Samimiyetimle söylüyorum skor 7-1, 8-1 Konyaspor’un galibiyeti ile sonuçlanırdı. Konyaspor son vuruşlarda çok şansızdı. Hakemde Konyaspor’un 3 penaltısını vermedi. Hakem maçı kaçırdı. Hakemde kötüydü takdir haklarını Gazişehir’den yana kullandı. Penaltı kaçtı, verilmeyen penaltılar, saç baş yolan kaçan yüzde 100 goller, ona rağmen maç adeta Gazişehir kaleciyle Konyaspor forvetleri arasında oynandı.’’ Diye sözlerine başladı.

 Ahmet Özer : ‘’İlhan Palut’la Konyaspor büyük bir takım oldu. Bazı mağlubiyetler vardır, galibiyetten değerlidir, bazı galibiyetler vardır yenilgiden daha ağırdır. Bu mağlubiyet Konyaspor’u daha çok tetikler, daha çok başarıyı getirir, eğer bir takım yenilecekse de İlhan Palut’lu Konyaspor’un Gazişehir maçında oynadığı gibi yenilmeli. Konyaspor İlhan Palut önderliğinde ve komutasında çatır çatır top oynuyor. ’dedi.


MARKA FUTBOL HER PAZARTESİ 22:10'DA RUMELİ TV'DE

Hepsi ve daha fazlası her hafta Pazartesi akşamları Türkiye saatleri 22:10'u gösterdiğinde Rumeli TV’de Marka Futbol programında. Spor Adamı Ahmet Özer hazırlayıp sunuyor, Sportmen teknik direktör Serhat Güller ve Futbol Akın Şatıroğlu yorumluyor.Bu haftadan itibaren sabit yorumcu olarak Teknik Direktör Cihat Arslan’da Marka Futbol’a katılıyor ve her hafta Teknik Direktör Cihat Arslan Marka Futbol’da haftayı yorumlayacak.


Haber Resim Galeri

Yazarlar

Hepsini Gör

SON HABERLER

30 Aralık 2022 Cuma
Pele vefat etti
26 Aralık 2022 Pazartesi
Fırat Gül yılın teknik direktörü
26 Aralık 2022 Pazartesi
Eren Tozlu Yılın Santraforu
26 Aralık 2022 Pazartesi
TRT Spor'a Anlamlı Ödül